Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miben rejlik a jó és hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben rejlik a jó és hosszú házasság titka?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért nem olyan nehéz normális partner találni.

Csak ehhez tudni kell a saját igényeidet is Meg azt is hogy te mit tudsz adni és az igényeidnek megfelelően fejleszted magad azokon a területeken amit te elvársz a partneredtol.


Pont azért van ennyi válás mert egy csomó ember így áll hozzá hogy úgy sem lesz jobb, össze vissza ugrál kapcsolatokba nem is ismeri a saját igényeit sem plusz az sem hogy ő maga mit tudna nyújtani a kapcsolatban (konkrétan volt olyan pasim, akit megkértem hogy lelkizzunk többet és nem tudta hogy mi az a lelkizés és még le is nézett engem amiért én ilyet merek kérni - na ezek a tajparasztok akiket fentebb említett valaki. Nem baj hogyha valaki ilyen csak akkor ugyanilyen tajarasztot keressen magának us, akivel kompatibilis.


Szóval szerintem az egy jó házasság alapja ha kompatibilisek vagytok, és nem azért házasodtok össze mert már a társadalmi nyomás miatt úgy érzitek hogy na itt van ez az ember akivel amúgy annyira nem hiszem hogy összeillunk, de azért csináljuk mert idene van...

2022. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Mathus ***** válasza:
59%
azonos libidó és szexuális preferencia. azonos szeretetnyelv, passzoló személyiségtipus (16-os tesztet nem árt elvégezni). következetesség, senkit sem kell megmenteni, nem projektet választunk, hanem partnert.
2022. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Feltétel nélküli bizalom, és hogy soha ne feküdjetek le haraggal.
2022. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Jól kell vàlasztani.

Ismerd önmagad, az igényeid, és ne húzd az időt olyanok mellett akikkel érzed, hogy nincs jövőd.

Az alap dolgokat meg ugye nem kell ecsetelni, mint kölcsönös szerelem, szexuális vágy- és azonos igények, összeillő személyiségek, egyező jövőkép stb.

Pl ne pazarold az idődet olyan mellett akiről ordít, hogy sose akar elvenni csak lapít, és vagy a kifogásokat keresi, ha Neked viszont fontos a házasság. Vagy pl ha az egyik fél nem akar gyereket, a másik ne akarja győzködni, meg ráerőszakolni, kész tények elé állítani stb. Abból semmi jó nem sül ki.

Aztán ott van az, hogy ismerjétek meg egymást, minőségi idő legyen az amit együtt töltötök, és pl ha valami gáz van a partnerrel, drogozik, vagy pl szeret gyakran inni, ne várjátok, hogy majd leszokik a kedvetekért, és meglepődni se kell azon, ha pár év múlva masszív alkesz lesz. Stbstb

2022. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Van az elmélet, amit eddig felsoroltak előttem. Meg van a valóság. Mert hát elméletben minden kapcsolat maga a tökély, mármint a gyk szerint. Az ismerkedés első szakaszában a rossz dolgokról nem derül fény, vagy ha igen, azt elodázzák. A bajok még jó esetben is évek múlva öltenek testet, de akkor meg már nehéz. Mert ugye az a probléma nem akkora, meg majd megváltozik stb. Na ez a valóság. Elméletben mindenki fel tud sorolni 5-10 pozitív dolgot! :)
2022. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
7. Jól mondja, leginkább párkapcsolatban sikertelen fiúk szokták hangoztatni, hogy a lányoknak tök könnyű, nekik csak válogatni kell, ha kimegy az utcára, már lesz párja. Én nő vagyok és azt veszem észre, hogy ha mondjuk nem társkeresőn, hanem személyesen ismerek meg valakit, akkor könnyebben elnézem eleinte a hibáit, mármint mindenkinek van hibája, de konkrétan red flageket is elnéztem, mert úgy vagyok vele, hogy most épp ő ismerkedne csak velem és ha nem próbálom meg vele, lehet, hogy évekig nem jön senki. De pl Tinderen lehet válogatni, előbb utóbb lehet találni olyan párt, akivel a fontos dolgok klappolnak, sőt, még több is. Ha a beszélgetés alatt ott üvölt egy két red flag, akkor én hagyom a fenébe és elkezdek mással ismerkedni, mert úgyis jön más. Így találtam meg az igazit :D
2022. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

Az igazit? Ez is akkora álomvilág! Olyan nincs hogy az igazi. Jelen pillanatban úgy néz ki hogy klappol vele minden. Jajjj és jujjj hogy mennyi milliós lagzi meg rongyrázós világgá kürtölt IGAZITÓL történt már csúnya válás!


Az igazi az lesz, akivel majd együtt várjátok a nyugdíjat. Bár, még az sem biztos. :D


Fura hogy a neten egy nő számára végtelen a lehetőség, a valóságban meg alig mernek odamenni hozzájuk, leszámítva a nagyképű bunkókat. Ergo, túl nagy a kontraszt különbség!

2022. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Igazi = egy szó, egyszerű leírni, kimondani, mindenki érti, mire gondolok alatta (úgy tűnik, mégsem).


Számomra az az igazi, akivel a fontos dolgok jól működnek, együtt fejlődünk, kommunikáció jól működik, és még szerelmesek is vagyunk, együtt tervezzük leélni az életünket. De tenni is kell érte. Ezt is tudom és teszünk is mindketten. Egyszerűen csak le akartam írni egy szóval azt, hogy összejöttem valakivel, akivel minden nagyon jól alakul és már együtt vagyunk jó ideje és úgy tűnik jelen pillanatban, hogy ez így is marad. Szeretem ezt a szót használni, szerintem szép :) Nálam nem mesevilágot jelent. De ez lényegtelen, én is eltértem az eredeti témától.

2022. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16%
Én meg az eszemmel szeretem látni a világot! A mesevilágból szoktak a legnagyobb kudarcok lenni.
2022. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!