Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon kívüli romantika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon kívüli romantika?

Figyelt kérdés

Negyvenes férfi, harmincas nő. Mindketten házasok vagyunk, biztos háttér, gyerekek.

Itt a gyk-n ismerkedtünk meg, privát levelezések során egyre jobban felfedeztük egymást. Mindketten azt érezzük hogy megvan a másikban az, ami otthon nincs meg, sőt annál több is. Az otthoni életünk amolyan kommersz, szódával elmegy, Nincs harag, nincs veszekedés, külső szemlélő szerint szép családok, mindenünk megvan. Viszont maguk a párkapcsolataink nagyon laposak, nagyon egyoldalúak, változásra nem sok esély van.


Mindennapjaink ajándéka a levelezésünk, ott olyan érzelmi töltések repkednek, amiket gyakorlatilag otthon kellene a saját párjainkkal. Flörtölés, pajzánkodás, egymás agyát húzzuk stb.

Ráadásul elég komoly emberek vagyunk az életben, a privát levelezés is csak a véletleneknek köszönhetően indult.


Ki mit tenne, kinek mi a véleménye?



2022. okt. 20. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Két hülye. Robbantsatok csak fel mindent. Fenenagy érzésekért. Majd pont egymással soha nem húl ki...éppen nektek. Persze.


Van egy húszasom, hogy nem is találkoztatok.

2022. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És még csak a levelezésig jutottatok el?

Személyesen még nem találkoztatok?

Mert a személyes találkozás nagyon más tud lenni, mint egy levelezés. Sokszor csak a vágyálmait vetíti bele az ember a másikba, közben meg eredetileg nem is olyan a másik, mint amilyennek elképzeljük. Ha valakinek "sivár" a magánélete akkor hajlamos szebbnek, jobbnak, izgatóbbnak látni a másikat, mint amilyen az valójában. Meg hát az új az mindig izgalmasabb, érdekesebb mint az unalmas, megszokott régi.

Azt nektek kell tudni, hogy mennyire akartok belekeveredni egy ilyen történetbe. Van e "B" tervetek ha lebuktok, és hasonlók?

2022. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mathus ***** válasza:
34%
a kérdésre: találkozzatok nyugodtan, semmi extra nincs benne, úgyis az dönt el mindent. ha ott "megmozdul" bennetek vmi, onnantól lehet barátság extrákkal, havonkénti talival.
2022. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

#3:

Ha ezek beszerelmesednek nem "havonkénti talit" akarnak majd! :)

Akkor jön majd igazán csak a kalamajka.

2022. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mathus ***** válasza:
36%
#4: felnőttekről van szó a kérdésben. az alkalmak közötti idő arra van, hogy "visszahűljön" a dolog.
2022. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Tökéletesnek tűnt, és mégsem lett belőle semmi.

Most azt hiszed, hogy maximálisan ismeritek egymást, de elárulom hogy nem.

Azt javasolnám hogy próbáld meg rendbehozni a dolgokat otthon.

A saját tapasztalataim szerint írom le a véleményemet, nem kioktatásnak szánom.

2022. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"Van egy húszasom, hogy nem is találkoztatok."


Negyvenet rá, hogy mégcsak képet sem cseréltek, itt üzengetnek, a csaj kövér a pasi meg alacsony.

2022. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es. Igen, eltaláltad! Attól hogy ő molett én meg alacsony vagyok és betanított munkás, attól lehet esélyünk a boldogságra?! Miért kell egyből a külsőt firtatni? Ez rosszul esett! Ő is és én is elmondtuk hogyan nézünk ki, fotót cserélni még nem akartunk. Ő 92kg én meg 164cm vagyok. Hogy legyen még mibe belekötnöd, magasabb mint én. 178cm. Engem nem érdekel, őt sem. Hogy emeljem a tétet, én csak 63kg vagyok. Akkor most ugorjunk a Dunába? Van hobbim, tücsköt tenyésztek kisállat boltoknak, ő meg vetőmagokat nemesít. Tudunk értelmesen beszélgetni, már ez is ritka a mai világban. Nem tudjuk mit hoz még a holnap, de örülünk egymásnak! A rosszindulat meg nem jó tanácsadó.
2022. okt. 20. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, sok szerencsét! Vagy nem is tudom.
2022. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyba nem kezdenék kérdező! Ez egy csapda. Azt hiszed ő lesz a nagy szerelem. Ez csak illúzió. Anno a feleségednél nem éreztél ilyet? Naugye...


Én a helyedben ha taliznék vele aztán max. szeretői kapcsolat. De ha válnék én már akkor sem házasodnék újra. Hasonló cipőben vagyok, ritka szex, nem figyel rám a feleségem én meg már menekülnék itthonról. Nincs szeretőm, nem is kerestem eddig

2022. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!