Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok, ha a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a férjetek a szuper ötleteivel elverné a pénzeteket? Konkrétan a feleség örökölt 24 milliót, amiből a férj 10 hónap alatt 11-et csinált bitcoinnal. (Terv szerint duplázni akarta, amiből házat vettek volna, de nem jött össze.)

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel történt az eset, amúgy tetszik a feleség :) Karácsonykor még engem győzködött a férj, hogy vegyek BTC-t, mert csak 16.5 millió, és 1 év múlva a duplája lesz... Eszem ágába se volt, de ők szerencsére belementek, és a csaj örökölt házrészét el is adták, és a 24 milliót befektették... amint látható, nem jött össze, így a közös otthonból már nem lesz semmi, albérletben laknak (lakótelep, 1 szoba).


Szerintetek rá fog menni a házasságuk, lesz válás? (A csaj nem valami boldog, a srác meg még mindig csak hajtogatja, hogy ez jó üzlet, jövőre bedől a bankrendszer, hiperinfláció lesz és 100 milliókat fog érni, meg majd csak kriptovalutával lehet fizetni...)


2022. szept. 27. 20:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Érdekes, én azt hittem, minden hozzászóló válna... A csaj sima érettségivel irodai alkalmazott (tehát nem ért hozzá), a srác IT informatikus (nem tudom milyen beosztásban és hol, karácsonykor még győzködött, hogy ő utánanézett meg ért hozzá, stb), amúgy a csajt ismerem régről :)


"Hosszú távú befektetés" - Persze, terv szerint 1 év, mert házat kell venniük! :) Mondjuk ezt a részt nem értem, mert a srác elvileg jól keres, tehát hogy miért nem abból a pénzből vesznek házat, örök rejtély...

2022. szept. 28. 19:05
 22/28 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt ezt ketten csinálták. Másrészt attól hogy most ennyit ér a btc nem biztos hogy két hónap múlva nem ér ötször annyit majd. A btc magas kockázatú befektetés. Ha most eladná akkor biztos bukna rajta az tuti.


Személyes véleményem az hogy én biztosan alacsonyabb kockázatú dologba fektettem volna ha már annyira ez a cél.. és mondjuk csak pár milliót tettem volna btcbe. Ha már erről van szó.


29N

2022. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
elküldeném a k*rva anyába, felhívnám Janit (magam) és beleülnék a hatalmas szerszámába.
2022. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A pasi hülye volt. A feleség volt még hülyébb. Minek adta neki oda? Az az ő pénze....volt. ( Az örökség nem közös vagyon)
2022. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát nálunk a férjem pénzügy-infós, én meg bölcsész. Mégis együtt szoktuk megbeszélni, hogy mibe is rakjuk a pénzünket. Nyilván ő ezerszer jobban ért hozzá, de bizony volt már olyan ötelete, amit én vétóztam, mert nem hittem benne. Attól még, hogy csak érettségije van a csajnak, utána lehet olvasni a neten a dolgoknak. A bitcoinról most mindenhol leírják, hogy nem a legbiztosabb befektetés, pláne nem fogja egy éven belül a sokszorosát érni.

A csaj is ugyanúgy hibás, hogy egy minimálisan sem nézett utána mire is adja az örökségét.

2022. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Magyar ember tudja hogyan kell elhrrdalni.. nem szamit mennyit kap ingyen akkor is 0 ra teszi magat.. ezert tartunk ott ahol. Es igen lehet szidni a sporolos embereket de idovel ok lesznek akik majd kacagnak masokon.
2022. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi nem fog hozzádmenni a csaj. De lehet jobban is jársz, hogy nem jössz össze ilyennel. Amúgy meg a csávó az IT munkájával úgyis jobban keres mint te. Minek kellenél neki?
2022. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%
Ne vegye ki a BTC-et! Semmi esetre sem! Most valsag van, de elobb utobb visdza fog kapaszkodni! Addig meg nem veszett ugy...
2022. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!