Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok, ha a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a férjetek a szuper ötleteivel elverné a pénzeteket? Konkrétan a feleség örökölt 24 milliót, amiből a férj 10 hónap alatt 11-et csinált bitcoinnal. (Terv szerint duplázni akarta, amiből házat vettek volna, de nem jött össze.)

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel történt az eset, amúgy tetszik a feleség :) Karácsonykor még engem győzködött a férj, hogy vegyek BTC-t, mert csak 16.5 millió, és 1 év múlva a duplája lesz... Eszem ágába se volt, de ők szerencsére belementek, és a csaj örökölt házrészét el is adták, és a 24 milliót befektették... amint látható, nem jött össze, így a közös otthonból már nem lesz semmi, albérletben laknak (lakótelep, 1 szoba).


Szerintetek rá fog menni a házasságuk, lesz válás? (A csaj nem valami boldog, a srác meg még mindig csak hajtogatja, hogy ez jó üzlet, jövőre bedől a bankrendszer, hiperinfláció lesz és 100 milliókat fog érni, meg majd csak kriptovalutával lehet fizetni...)


2022. szept. 27. 20:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
A csaj helyebe oda se adtam volna. Egyik se normalis.
2022. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem véletlenül a sráccal van és nem veled. :D Kriptovalutába nem rövidtávú megtérülés reményében fektetünk, nőként írom.
2022. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

2-es!


És a kriptovaluták hosszútávon tuti, hogy emelkedni fognak, igaz?

2022. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

#2 Valóban nem. Csak mit érsz a kriptoval ha az abba fektetett pénzt elbukod. Ha már ekkora szakértő vagy akkor nyilván tudod, hogy hosszabb távon is el lehet bukni mindent :D.


Kérdező: valszeg a házasságuk nem fog rámenni hisz a nő is és a férje is teljesen idióta. Ha a nő nem lenne ostoba egy forintot nem adott volna a csávónak.


Külön tetszett az a rész, hogy bedől a bankrendszer, hiperinfláció és kriptoval kell majd fizetni :DD. Szerintem túl sokat nézte a Mr. Robotot. Tipikus idióta.

2022. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

#3: Nem tuti, de alap, hogy azt fialtatom, ami nem kenyérre kell. :D



Amúgy kicsit de, tuti. :P :D

2022. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy (#2 és #5 vagyok) én sem adtam volna oda az örökségem erre.
2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

A nő is belement, önként adta oda. Lehet, hogy lesz egy mosolyszünet, lehet, hogy elválnak, lehet, hogy jövő nyáron milliárdosok lesznek. Nem tudjuk.

Szerintem azon múlik, hogy egyébként milyen a házasságuk. Nem mindegy, hogy ez az utolsó csepp, vagy egyszer hibás döntést hoztak.

2022. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem adnám a pénzem senkinek. Főleg nem ilyen szuper ötletekre 🤦
2022. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez nem épp az elverés kategória... Akkor lenne az, ha most eladná az összeset. Ha már 1x beletolták a pénzt, akkor tartani kell. Lehet hogy 1 év lehet hogy 7 szűk esztendő után jön el a jólét.. lehet, hogy földbe áll az egész. Spekulatív befektetés már csak ilyen.


Ha ezt meglépték, akkor több mint való van ott még pénz.

2022. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Elverték a pénzt. Ketten. A csaj sincs gondolom gyámság alatt, tehát felnőtt emberként úgy döntött, hogy ez egy jó ötlet. (Amúgy lehet még az, ki tudja.)

Ennyi alapján nem lehet tudni mi lesz. Lehet elválnak, de ha a csaj egy ilyen asszonynak kuss a neve típus, akkor valószínűleg nem.

2022. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!