Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy házasságot szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy házasságot szexuális vágyra építeni?

Figyelt kérdés
Férjem mondta, hogy azért házasodtunk össze, mert kívánt. Eléggé ledöbbentem, nem tudom milyen jövőnk lesz így.
2022. szept. 18. 13:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nincs állandó feszültség, sem veszekedések. Nincsenek közös hobbi vagy érdeklődés. Én szeretek kirándulni, ő nem. Ez csak egy példa.

Köszönöm a válaszokat, részemről lezártam a témát, nincs szükségem a sárdobálásra, csak feltettem egy kérdést.

2022. szept. 19. 06:07
 22/28 anonim ***** válasza:
29%

Akkor minek mentél feleségül hozzá?

Akinek az elég jó, nem elég jó, az sose lesz boldog, mert nem tudja értékelni azt amije van.

2022. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván ha a szex a kapcsolatotok alapja, akkor addig van jövője, amíg vonzónak lát. Na ezt férfiként mondom, hogy nem lehet sokáig. De már 8+ év, ez is durván sok. A legtöbb férfi ennyi idő után már jelentősen elveszti az érdeklődést a párja iránt, sőt hát a többség szakít vagy félremegy. Tehát ő még bőven a jobbik eset, ha ennyire kíván. De ilyen alapok mellett pl gyereket vállalni, családot alapítani, közös hitel, stb... nem lehet vele egy életre tervezni.

Furcsa helyzet mert amúgy a vonzalom az így nem szokott megmaradni a férfiakban... tehát valamit mégis jelent, de nem tudom hpgyan működik így.

2022. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem 8 év, 15 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok.
2022. szept. 20. 08:55
 25/28 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez tök jó. Szerimtem nincsen semmi gond. Nyilván nagyon szeret, ha ennyi ideje együtt vagytok.
2022. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nagyon szeret és gyönyörű nőnek tart.
2022. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%

24-es 15 év után ez a kérdés egy vicc!

Ne egy akár meggondolatlan mondat után ítélj, hanem az elmúlt éveket vedd figyelembe. Csak a vágy nem tartott volna ki az esküvőig sem, nemhogy idáig.

2022. szept. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
86%

Pont a mai kapcsolatokkal van baj, ugyanis szerintem leginkább csak a fix szexre épülnek, megspékelve egy jó adag színészkedéssel. Majd amikor uncsi lesz a szex, jönnek a válások. Az uncsi szex mellett ugyanis az ég világon semmi sincs, ami összekötné a párokat. Ennek a gyökerei mélyebben keresendők, a kor embere már nem sok követendő mintát látott. A média csak azt hajtogatja, hogy kell jól szopni, milyen pózokat vállalj be a párodért, a szexszel láncold magadhoz, adj meg a párodnak mindent amit csak szeretne az ágyban, nézz ki jól, mert az az ágyban nagyon vonzó, fogyj le, mert a párod elhagy ha felszedsz 2 kilót, járj konditerembe, mert a nők csak az izmos férfiakra gerjednek be...stb.


Minden, minden, minden kizárólag csak a szex körül forog. Ez eladható, ehhez nem kell nagy energia befektetés, ez a testi élvezetek királya, minek is kellene olyan dolgokkal foglalkozni, ami munkaigényes, lemondásokkal járna? Csak a szex! Eleve már mindent és mindenkit ebben mérnek és ítéltetnek meg a párkapcsolati vonalon.


Hanyadik randin dugsz először? Mennyire vagy bevállalós? Mehet-e az anál? Benne vagy-e a gruppen-ba? Egy nap? Hányszor kefélsz? Milyen fértiseid vannak? Hány kg vagy? Hogy nézel ki? Na ezek a modern párkapcsolt sarkallatos pontjai. Na meg egy házasságéé is. Hozzá lehet tenni pár dolgot még, de az már csak a sallang. NÁrcisztikus vagy? Sebaj, ha jól dugsz. Munkanélküli tróger vagy? Sebaj ha jó a tested. Lusta, rendetlen semmirekellő vagy? Sebaj ha jól nézel ki. Meg amúgy is! Egy jó kapcsolat arról szól, hogy az egyik fél végigszenvedi az életét a másik mellett, aki meg külsőssel oldja meg a szexet. Mert hát a házasságok szummája még mindig szex.

2022. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!