Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy házasságot szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy házasságot szexuális vágyra építeni?

Figyelt kérdés
Férjem mondta, hogy azért házasodtunk össze, mert kívánt. Eléggé ledöbbentem, nem tudom milyen jövőnk lesz így.
2022. szept. 18. 13:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazából pont ez az egyik nagy kihívás a hosszútávú házasságokban, hogy ne vesszen el a szexuális érdeklődés egymás iránt, mert az esetek többségében csak úgy magától nem tart évtizedekig. Szóval nem az a kérdés, hogy ez kell vagy nem hanem hogy lehet megőrizni.
2022. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Minden kapcsolatom a szexuális vágyra épül.

Szerencsére iszonyatosan szexinak tartom, ha egy nő értelmes.

2022. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bőven elég lett volna! Sajnos pont a szex ment el. Baromira nem érdekel hogy egy nő valójában milyen, nekem megvannak az alapjaim egy önálló élethez.
2022. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Igazából nem tudom mi a bajod. Tök jó hogy annyira kívánt hogy ezért elvett és lehúzott veled már 8 évet. Nyilván tökre szeret is. És igen a szexuális vágy a házasságok alapvetése és a szerelemé is. Komolyan nőkent fogom a fekem hogy mi is a bajod? Szerintem örülj.

Én próbalkoztam olyan kapcsolattal ahol ez nem volt meg, csak a szeretet meg a többi, hát... örülj nagyon azt mondom. Ez a legnagyob b elismerés.

2022. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező bammeg! Tudod mennyi házasságot kötnek már úgy, hogy a szex maximum csak szódával megy már el? Nézz szét itt is! Egy rakat nő meg férfi azon panaszkodik, hogy otthon már hetek vagy hónapok óta nincs szex. Hogy nem kell a férjének vagy a feleségének. Szóval ezekkel a gondolatokkal aludj el este.
2022. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak erről szól az élet...
2022. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően kell a szeretet, ami egy nagyon erős barátság és önzetlen. És kell a szerelem is, ami meg szexuális vágy és önző. Az a jó, ha ez a kettő jól tud hullámozni egy házasságban. Ha csak szeretet van, attól is még lehet szex, de akkor nem fog elvenni. Ez amikor összejárogatnak vagy X évig hiába várja általában a nő, hogy eljegyezzék. Ha meg csak a szex van, akkor amikor eloszlik a rózsaszín köd (1, max. 2 év) és kiderül, hogy minden másban idegesítitek egymást vagy nem tudtok kommunikálni, vége lesz. Ennek ellenére persze egy házasságnak bírnia kell azt is, ha egy darabig nincs szex. De azért túlzott romantikus elvárás az, hogy csak a lelkedért szeressen, hiszen nem csak abból állsz. Szóval ezen a helyedben nem sértődnék meg.
2022. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy az együttlétek nagyon jók, az évek múlásával még jobb is lett. Viszot nem sok közös van bennünk.

Lehet, hogy túlreagáltam, de nem esett jól.

2022. szept. 18. 21:03
 19/28 anonim ***** válasza:
21%
Akkor titeket csak a sex tart össze, szànalmas...
2022. szept. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

18-as Mit jelent, hogy nem sok közös van bennetek?

Ez a mindennapokban gondot jelent? Ha állandó feszültség, veszekedés van, csak a szex jó, azt az elejétől fogva tudnod kellene. Van egy szar házasságod jó szexel, az csak kiverné neked is a biztosítékot..

2022. szept. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!