Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. Most született meg a kisfiunk azota totál eltavolodtunk egymástól. Jobban mondva miota terhes lettem. Amikor meg allapotos voltam onnantól kezdve telejsen megszünt az intimitás, elvileg féltette a picit.. (vagy csak nem kivánt mar ugy?!) gondolom maganak intézte ezutan ezt a részét, engem pedig ugy ahogy van kihagyott belőle, pedig hat tudatjuk a terhes nők ilyenkor igencsak kívánják a szexet..mar ez a resze is bantott, de mindemellett teljesen maganyosan ereztem magam vegig a várandóság alatt.

Aztan mikor megszultem, konkrétan kb 5 napot aludt velünk egy szobanan a ferjem, atment a masik szobaba azzal az indokkal, hogy neki korán kell kelnie a munka miatt, pihennie kell, es nemtud az éjszakai etetes miatt. (a gyerekben semmit nem segitett.. Azota sem)

Szoval gyakorlatilag ugy vagyunk, hogy elmegy dolgozni, hazajon kicsit gügyög a kisfiunak majd elkezdi nyomogatni a telefonjat a masik szobaban, ahol tölti az estét is. Szex teren mar reg szabad utunk van, de abszolút nem probalkozik, sőt egyszer rajta is kaptam (ő nem vette észre) hogy ujfent magának intezi a dolgot.

Mikor felhozom neki ezt, hogy konkrétan csak egymas mellett élünk, a gyerekre fogja, es hogy ő milyen faradt.


Ti mit tennetek? En sokszor mar nem ugy szólok hozza nyilvan, mert bánt es frusztrál ez a helyzet, ráadásul ő ugy tesz mintha ez rendben lenne, mikozben en a masik szobaban totál magányos vagyok.

Elkene válnunk? En nem ilyen hazasságra vágytam...


2022. szept. 11. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kuka.
2022. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apává is meg kell érni nem csak anyává
2022. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy a válás irányába halad a házasságotok, hátha észbe kap. Mondd el neki, hogy te kívánod őt.
2022. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Le kell vele ülni egy tisztázó beszélgetésre, ha nem zavarja a helyzet, és változtatni sem akar, nagyon nagy baj van, és igen válni kell. Az hogy már nem is beszélgettek, kivonul a szobába a közös életetekből, a gyerek sem érdekli, szex sincs, az nem állapot, és ez nem egy család, és főleg nem párkapcsolat.

A gyerek erre nem magyarázat, kicsi, eszik, alszik, és ha valaki hivatkozhatna rá, az te vagy, mégsem teszed, pedig egy számodra is új szituációban kell egyedül helytállnod. Gondolom eddig is dolgozott, úgyhogy a munka sem kifogás.

Hány évesek vagytok, mióta együtt, akarta -e ő a gyereket?

2022. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
A házasságod attól még lehet jó, ő szimplán csak a gyerekre tojik. Abban mondjuk igaza van, hogyha korán kel, akkor aludni akar éjjel, nem felébredni minden nyikkanásra.
2022. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
5-ös Neked megy az értő olvasás? A kérdező egy idegent kerülget a közös otthonukban, ez minden, csak nem házasság.
2022. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Be kellene integrálni a családba mi az hogy vki férj meg apa.

2 gyereked van..

2022. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

erre így nem lehet érdemben válaszolni. De benne van szinte biztosan, hogy nem tudta, mivel jár egy gyerek. Pedig az apa legalább annyira fontos a gyerek életében, mint az anya.

Ő tudja megadni azt a pluszt, amitől kimagaslóan jóvá tud válni felnőttként.

2022. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!