Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem majdnem mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem majdnem mindenben korlátoz. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, előtte nem volt probléma. Róla annyit, hogy egy nagyon rendszerető de rettentően merev ember, a családi hátterének is köszönhető. A fő problémám, hogy mindenben korlátoz ami a saját személyes boldogságomat táplálná, pl. nem enged karriert váltani, egy új szakmát kitanulni arra hivatkozva, hogy nekem már a családalapítással, anyasággal kéne foglalkozni. Ha esküvőre vagy egyéb eseményre megyünk mindig rám szól ha a nőknél mértékletes fogyasztás szintjét átlépem, és nemegyszer tanácsolta hogy menjek el anonim alkoholisták csoportba.


Egyszóval, nem érzem magam szabadnak, egyre inkább kezd bennem feltörni az az érzés hogy elválok tőle. Próbáltam vele beszélni, de nem hajlandó leülni normálisan átbeszélni a problémákat, mintha neki a házasság tényleg csak egy kötelező, társadalmilag elvárt formalitás lenne.


Mit tanácsoltok?


2022. máj. 28. 20:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%

Elvett feleségül, nőt akar maga mellé, nem tinilányt, akinek ő foghatja a haját egy-egy buli alkalmával.


Az meg, hogy tanulj, a te döntésed. Azt mondja, hogy ne csináld? Kezdd el, köze nincs hozzá, amennyiben ez nem azt jelenti, hogy ő tartana el. Majd belenyugszik. Elvileg életetek végéig esküdtetek, lesz még pár alkalom, amikor keresztül kell vinned az akaratod, ő meg nyilván egy különálló ember, aki néha hibásan ítél meg helyzeteket.

2022. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
7%
A nők a puncijukkal szavaznak. Lehet a kérdező is itt panaszkodik, hogy milyen rossz férje van szerinte, de mégis vele bújik ágyba minden nap, tehát valahol mégse bánja a dolgot, különben lépne a dolog ellen.
2022. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%

mindig rám szól ha a nőknél mértékletes fogyasztás szintjét átlépem


elég gáz, hogy szólni kell, hogy ne idd le magad...

2022. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2-es, kívánom egyszer legyen sikeres magánéleted..
2022. máj. 28. 20:45
 5/34 anonim ***** válasza:
18%

Mitévő legyél?


Gyere fel ide a gyakorira sírni egyet, és hergeljétek egymást a többi nővel, ahogy szoktátok csinálni itt minden nap!

2022. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
3-as, második pohárnál, szerintem ez nem valami normális hozzáállás.
2022. máj. 28. 20:45
 7/34 A kérdező kommentje:
5-ös, nem igazán értem hogy mi lehet olyan unalmas az életedben, hogy ebben a témakörben olvasol új kérdéseket és még normális választ sem adsz, szegénykém..
2022. máj. 28. 20:47
 8/34 anonim ***** válasza:
7%
Nekem is reagálj, légyszii. :D Régen vitáztam már trollokkal. :D
2022. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8-as, az első válaszod igazából csak megerősít hogy beadjam a válópert, azért köszi
2022. máj. 28. 20:50
 10/34 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is troll. Ezek a nyakatekert, finomkodó, cirádás körmondatok, így az itteni pasik írnak amikor nőnek adják ki magukat 😀
2022. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!