Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet még esélyem egy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem egy jobb életre?

Figyelt kérdés

Igazából bátorítást szeretnék kérni tőletek. 52 éves hölgy vagyok, 13 évet éltem házasságban. Házasságunk már évek óta tönkrement, részemről mai napig halogattam a költözést mert nincs hova. Gyerekünk nem született, férjemnek van egy 16 éves lánya aki 2 éves volt amikor megismerkedtünk. Ő nem volt házas, egy baráti kapcsolatból született a lány.

Nem vagyunk csak átlagosan iskolázottak, ehhez igazodik sajnos a nem túlságosan jó jövedelmünk. Utazgattunk is amikor lehetett, meg ugye férjemnek a gyerektartás elvitte jövedelme egy részét. Megtakarításunk nagyon minimális, legalábbis én így tudom. Nem látunk rá egymás számlájára.

Férjem lakásába költöztem amikor hozzámentem. Édesanyámtól, de ő önkormányzati lakásban lakott, sajnos már nem él.

A lakásáért férjem nem dolgozott meg, a nagyijától örökölte. Persze tudom hogy ettől még különvagyona.

És itt a lényeg, nagyon kétségbe vagyok esve, albérletbe tudok csak elmenni, kiszámoltam nagyon meg kell gondolnom milyen élelmiszerekre költök majd. Ha egyáltalán kijövök a fizetésemből.

Ebben az életkorban tudom minimális az esélyem normális párt találni a későbbiekben, főleg mivel minden túlórát el kell vállaljak, energiám sem lesz egy kapcsolatra. Tehát félek a jövőtől.

Ti mit tennétek helyemben?


2022. szept. 2. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk azért ennyi idősen szobát bérelni nem egy nagy életkilátás. Ott sem lehet kiszámítani milyen lakótársakkal kerül össze az ember. De még ha jókkal is, akkor is. Alkalmazkodni folyton mihelyst kilépsz a néhány négyzetméteredből...Az is ugyanannyira felőrölheti az embert hosszú távon mint egy rossz házasság.
2022. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En a helyedben meghuznam meg magam par honapig amig ossze nem sporolok egy kis penzt, nem vedzekednek vele, rahagynam a dolgokat. Vagy megkernem, hogy adjon nekem fel evet, hogy osszekaparjam magam anyagilag.

Tudom, hogy nem jo tanacs, mert az elozot is lepontoztak, de nalad most csak az lenne az egyetlen jarhato ut, ha egybol koltozhetnel is mashoz. Az albi arak az egekben, inflacio, magas rezsi stbstb. Ha pesti vagy ugy meg a szoba is draga, ha kisvarosbol jossz ahol nem szokas szobat berelni ugy meg egy teljes albit kell berelned.

Egyebkent tenyleg nem kotekedesbol, csak puszta kivancsisag, de megkerdezhetem, hogy hogyan alakult igy, hogy joforman semmid ne legyen ennyi idos korodra? A kozepesen iskolazott gondolom azt jelenti, hogy kb 18 eves korodig tanultal, vagyis majd 35 eve dolgozol, kisebb megszakitasokkal. Gyermeked nincs, tehat sosem estel ki a munkaeropiacrol emiatt es nem is kellett eltartanod a gyereked. Ferjede a lakas amiben eltek, tehat alberleti dijat sem kellett fizetned az elmult 13 evben, elotte edesanyaddal az onkormanyzatiban is csak minimalisat kellett.

2022. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!