Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a lányok, nők akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, nők akik nem akarnak házasságot, meg családot, lehet az az oka hogy úgy gondolják hogy nem találnának rá soha megfelelő párt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Meg lehet ezer más is. (Nem hisznek a házasság értékében, nem szeretnének gyereket nevelni, ezeknek is lehet ezer oka egyébként.)
2022. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem biznak meg a ffiakban. Ennyi csak.

Ki akarna gyereket egyedul nevelni? Senki.

2022. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira örülnék, ha egy teljesen egészséges döntés mögé nem képzelne minden majom kórtörténetet meg tragikus múltat.


Életke, azért nem akarok családot, mert nem akarok. Mert hozzám nem illik, nekem nem tetszik ez az életforma. Egy csodálatos ember a párom, akivel másak a terveink. Ennyi.

2022. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Lehet, hogy valakinél ez az oka, de többségnél inkább más.


Nekem pl. az, hogy ki nem állhatom a gyerekeket. Ha lenne hozzá olyan párom, akkor sem akarnék gyereket. Szerencsére erről párom is így vélekedik.


A házasság pedig a mai világban már nem sokat ér. Úgy értem, rengeteg a válás, és házasság után macerás. Elég nekem csak egy élettársi kapcsolat, nem egy papírtól fogjuk jobban szeretni egymást. Lagzira meg sosem költenék el rengeteg pénzt, mikor annyi más értelmesebb dologra is lehetne. Szerencsére ebben is egyezik az álláspontunk.

2022. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
szerintem egyszerűen nincs meg benne az anyai ösztön. az állatoknál is van ilyenre példa
2022. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Én nem szeretnék több milliót kidobni egy estére, inkább utazgatnék belőle. Számomra nem a házasság a kapcsolat kiteljesedése.

Gyereket pedig szeretnék, csak nem erre a világra. Szóval több mint valószínű hogy nem lesz.

2022. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Off: Házasodni lagzi nélkül is lehet.
2022. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem állami, sem egyházi hatalomra nincs szükségem ahhoz, hogy szeressek egy embert. Gyereket meg minek ilyen világba?
2022. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
8. A házasság egy jogi és gazdasági szövetség. Közös lesz a pénztárcátok, örökölhettek egymástól meg te leszel a legközelebbi hozzátartozója a másiknak, aki így mondjuk dönthet arról, hogy kihúzzák-e a lélegeztetőgépet. :P Alapvetően ezért kb. ezek a területek azok, amiket az ember a legnehezebben enged át. Fél vese oké, mert aaaaanyira szeretlek, de a fél ház nem oké... :D Nemrég olvastam, hogy statisztikák szerint a szerelmi házasságok sokkal kevésbé tartósak, mint az érdekházasságok. Persze ellenőrizni nem tudom, de logikus, hogy az ember érzelmei változnak, csak a rózsaszín ködre építeni nem szabad egy szövetséget. Még barátok között sem üzletelsz olyannal, akit nagyon szeretsz, ő is téged, sok izéből kihúztátok egymást és még együtt is laktatok, de ezért vagy azért az eszed szerint nem jó ötlet mondjuk közösen céget alapítani vele.
2022. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

9

A szerelem- és érdekházasságok tartósságának összehasonlítása egy hatalmas félreértésen alapul. Napjaink civilizált világában szinte csak az előbbiről beszélhetünk, de minél távolabbra tekintünk a történelemben, annál jobban dominál az utóbbi. Na most az érdekházasságok nem azért voltak tartósak, mert a felek annyira jól megvoltak egymással, hanem mert társadalmilag elfogadhatalan vagy egyenesen lehetetlen volt a válás.

2022. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!