Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit árul el a férjem hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit árul el a férjem hozzám való viszonyulásáról ez?

Figyelt kérdés
Megrendeltem, megvettem a sulikezdős cuccokat, elkezdtem bekötni a füzeteket, nagy a felfordulás. Mondom neki, hogy elég fárasztó és nehéz nekem ez az időszak mostantól a jövőhétig, így munka mellett, s az őszi ruhákkal még nem is foglalkoztam. Mire ő: Meg kéne már szoknod az iskolakezdést. Aztán még annyit mondott, hogy ez nem olyan, amin görcsölni kéne. Adaléknak csak annyi, hogy anyagilag annyival járulok hozzá a család fenntartáshoz, mint ő, s a házimunkák 90 százalékát, ünnepi és családi kikapcsolódások 100 százalékàt is én végzem.
2022. aug. 25. 05:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az asszonyt, és amit lehet megcsinálok én, a maradék lehet csak az övé. Egy férfi nem faszt vakar hanem mindent megtesz a családjáért.

Persze csak akkor, ha megérdemli, és nem szórakozik a női hülyeségeivel, (elkölti az összes pénzt, fölöslegesen dirigál, hátam mögött szervezkedik, stb.).

2022. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolakezdessel kapcsolatban a ferjednek van igaza. A hazimunka elosztasaval meg neked.
2022. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én beálltam segíteni a feleségemnek füzeteket kötni. Közös megegyezéssel arra jutottunk, hogy inkább a vacsorát csináljam meg. De megprobáltam.
2022. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Házvezető nő Vagy
2022. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

A sulikezdést én sem értem manapság mi ez a felhajtás. Jó én kb. 20 éve kezdtem a sulizást, de kb. 10 éve még középsulis voltam. Megmondták milyen füzeteket kell venni (szülőértekezleten) vagy nagyobb korban nekem diákként aztán a szülők megvették és kész. Elején még persze bekötve, de kb. 7 évesen szerintem már nekem is ment... Nagyobb korban meg már tojtam rá 😅


Tolltartó, hátizsák stb. simán jó több évig is. A végefelé a nagy füzetek is kitartottak egész évben. Nem stresszelt ezen anno egyik családtagom sem. Ha kell valami azt évközben is be lehet szerezni...sőt az iskola 2. hetében is.

2022. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Igaza van. Nem kell teljes lényeddel belehalni a feladatokba a gyerekek körül. Elvileg te választottad ezt a sorsot és évi két napba szerintem nem kell belepusztulni. Igen nő vagyok, és igen van két iskolás gyerekem és egyszer sem kértem segítséget a férjemtől az iskolakezdéshez. Sőt jobb is, ha nem tart fel a dolgaimban.

Alapvetően amúgy nem feltétlen azt akarta mondani, hogy értektelen, amit csinálsz, csak annyit, hogy ne panaszkodj. Illetve ha a segítsége kell, akkor ne azt szajkózd, hogy de szar neked, hanem kérd meg, hogy légyszike segíts már ebben és ebben a konkrét feladatban.

2022. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%

Mondd meg neki, hogy amíg te bekötöd a füzeteket, addig ő szedje össze a mosnivalót mindenhonnan pl.. A lényeg, bízz rá olyat, amit biztosan nem ront el, de semmiképpen ne panaszkodj. Add ki neki is a munkát. A gyerekeid nem tudom mekkorák, de a nagyobbaknak tanítsd meg hogyan kell bekötni a füzeteit. És őket is folyamatosan vond be a munkákba.


"ez nem olyan, amin görcsölni kéne"

Ez esetben hagyd ott, mondd meg neki mit kell tennie és csinálja meg ő.


Ha van egy férjed és három gyereked, akkor elviekben négy segítséged van. Vagyis négy ember, aki ott él és ahogy a munkahelyen, iskolában, otthon is rendet kell tennie maga után. Csak míg az említett helyeken dorgálás jár érte meg szankciók, addig a te fejedre tehetnek, ahogy csak akarnak.

Segíts nekik. Ha ők nem hozzák le a szennyest, akkor te sem mész fel érte és nem lesz kimosva a kedvenc ruhájuk.

2023. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!