Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit árul el a férjem hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit árul el a férjem hozzám való viszonyulásáról ez?

Figyelt kérdés
Megrendeltem, megvettem a sulikezdős cuccokat, elkezdtem bekötni a füzeteket, nagy a felfordulás. Mondom neki, hogy elég fárasztó és nehéz nekem ez az időszak mostantól a jövőhétig, így munka mellett, s az őszi ruhákkal még nem is foglalkoztam. Mire ő: Meg kéne már szoknod az iskolakezdést. Aztán még annyit mondott, hogy ez nem olyan, amin görcsölni kéne. Adaléknak csak annyi, hogy anyagilag annyival járulok hozzá a család fenntartáshoz, mint ő, s a házimunkák 90 százalékát, ünnepi és családi kikapcsolódások 100 százalékàt is én végzem.
2022. aug. 25. 05:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Kihasznal. Ez volt az első gondolatom ahogy elolvastam a kerdesedet.
2022. aug. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

A konkrét eset amit írtál azt árulja csak el hogy a férjed sosem csinált ilyet, így nem tudja mivel jár ez, mennyi idő,mennyi energia.

A többi, amiről említést tettél pedig arról árulkodik, hogy a házasságban a férjed csak elvegetál.Semmit nem tesz a kapcsolatotokért, a családi életetekért hogy szinten maradjon vagy jobbá váljon.Egy kapcsolatban sem jó vegetálni, mindig tenni kell, dolgozni azon hogy megfelelően működjön.A leírás alapján te sokat teszel azért hogy boldog és jó, élhető legyen a család élete.Ő pedig olyan amilyen.

2022. aug. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondjuk én sem értem, hogy mások miért akarnak belehalni az iskolakezdésbe. Egy délután be lehet vásárolni mindent, egy másikon meg bekötöd a füzeteket, könyveket.
2022. aug. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem volt minden sem a webshopban, sem az Auchanban, igy kétszerre lett meg. Nem tudom egy délután alatt bekötni, csak akkor ment, mikor egy gyerek volt iskolás.Közben éhesek, engedjem a fürdővizet, stb. Nem megy egy délután alatt.
2022. aug. 25. 06:02
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Akinek nem elég egy gyerek az ezzel, ezekkel jár....
2022. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez azt árulja el, hogy tudja, hogy te úgy is megcsinálod, ő nyugodtan telibexarhatja ezt is.

Ez meg nem idén kezdődött.

Az a gond, hogy a nőkbe társadalmi szinten nevelik bele, hogy teljesen le kell menni kutyába. Legyél csittifitti, vékony, örökké 20 éves, házicseléd, prosti, szakács, családfenntartó, sofőr, ápoló, tanárnő, és 0-24 nyald ki a férjed valagát teljes 360 fokos körökben, azért a kegyért cserébe, hogy elvett, és ha egy is csorbul, már megérdemled, hogy lelépjen az első tinipuncival.

Te is ebbe a csapdába estél bele. Kezdettől megcsinálsz mindent a ház körül, mert te bebizonyítod, hogy ideális kis házitündér vagy, tökéletes feleség-alapanyag. Aztán a gyed alatt szintén magadra vállalod a teljes gyereknevelést és a házimunkát, mert szeeegéééény férjed értetek dolgozik, te meg legyél ku.rva hálás, hogy 2-3 évig otthon meresztheted a valagad. Ugyebár...

Aztán mikor iskolások a gyerekek, meg szép csendben szakadj bele, hogy te csinálsz mindent egyedül, apjuk helyett apjuk lehetsz. Ellenkező esetben te vagy a hisztis öregecskedő feleség, akit ideje lecserélni.

Ilyenkor csak azon kell gondolkodni, hogy tényleg akkora baj, ha megszabadulsz egy lusta herétől, és csak a pénzével járul hozzá a gyerekneveléshez? Gyakorlatilag annyi lenne a változás, hogy eggyel kevesebb ember után kell ganézni, és tudsz keresni nyugodt lelkiismerettel egy másikat, aki embernek néz.


A legnagyobb probléma az, hogy a pasik x év kényelmes semmittevés után nem fognak maguktól változtatni. Ugyanis neki nem érdeke. Az ő élete így jó, te meg le vagy tojva. Ha megunja az örökös toszogatást, még jogosnak is tartja a társadalom, ha átcuccol egy másik nőhöz.


(Látod, ezért vagyok én szingli, és eszembe sincs egy lusta herét a nyakamba venni. Van bajom így is elég.)

2022. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem igaza van a férjednek. Nem is értem,mit kell stresszelni az iskolakezdésen.

Hozzáteszem: 08.25 van. A tanév 09.01-én kezdődik.

Arról nem is beszélve, hogy hiába veszel füzetet, az első tanórákon a tanárok jönnek majd az extra kérésekkel, hogy milyen alakú legyen a kottafüzet stb, és a fele helyett vehetsz másikat.

2022. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet meg kéne kérni, hogy segítsen, ha el vagy úszva... de mondjuk azt sem értem, hogy miért kell az utolsó pillanatra hagyni. Folyamatosan lehet kapni egész évben írószereket, ruhákat.
2022. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy neked a fő problémád nem az "iskolakezdéssel" van, hanem azzal, hogy a férjed nem segít be eleget. Szerintem jelezd felé, mert az ilyen apróságok is kiborítanak idővel, mint a könyvek bekötése
2022. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy anyaként én sem értem mit kell ezen görcsölni főleg konfliktusba kerülni? 2 gyerekem van mi soha nem csináltunk ebből ekkora felhajtást. A bekötés nem több mint 1 óra, a kicsit nagyobb gyerek meg már tud segiteni/önállóan csinalni.
2022. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!