Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kell megházasodni? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell megházasodni? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
18
2022. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 25-6 évesen szeretnék. Számomra ez lenne a legideálisabb.

Akkor házasodj, amikor jól esik :D

2022. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Sose kell.
2022. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

ha vki ilyen hülyéket kérdez, bizti nem elég érett hozzá...

te egyébként vmi időutazó vagy, h. 2022-ben azt feltételezed, h. muszáj házasodni?

2022. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elült egy kicsit a rózsaszín köd, megbizonyosodtok róla, hogy szamíthattok egymásra, tudtok építőleg együttműködni, társként tekintetek egymásra, szeretet, tisztelet, megbecsülés, harmónia van köztetek és mindketten úgy gondoljátok, hogy egy életet le szeretnétek élni egymással.

Szerintem 20-22 éves kortól bármikor, ha megvan a megfelelő partner, te is elég érett vagy rá, és éltetek már együtt huzamosabb ideig.

2022. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene?
2022. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25-30 de határ a csillagos ég.
2022. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá törvény.
2022. aug. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kötelező megházasodni, de ajánlott a legtöbb embernek.
2022. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább azt a nézőpontot preferálom, amiről az ötös hozzászóló írt: sokkal fontosabb az életkornál az, hogy hol tart a kapcsolatotok és mit éreztek egymás iránt. Szerintem is érdemes megvárni a rózsaszín köd elmúlását, érdemes kipróbálni, hogy milyen, ha együtt éltek. Ha úgy érzed, a másik az igazi, igazán szívedből szereted, és szívesen töltenéd vele az egész életedet, és úgy érzed, ezeket mind ő is így érzi, akkor érdemes megházasodni.


Ha az életkort nézzük, akkor én saját, és barátaim példájából kiindulva, ideálisnak a 27+ mondanám. Addigra a gyermekkori traumák nagy része begyógyul, kialakul az igazi egyéniség, és tudja is az ember, hogy mit szeretne. Fiatalabb korban is születhet sikeres házasság, de az ismeretségi körömben ezek aránya elég csekély, rengeteg végződött válással, aztán olyan is van, ami még tart, de senki sem érti, hogy miért (nem kommunikálnak, megcsalják egymást, stb).


De szerintem az életkornál tényleg fontosabb az, hogy mit érez az ember a másik iránt, mennyire tudja, hogy mit szeretne és mennyire biztos a saját (és párja) érzéseiben, mennyire passzolnak a másikkal.

2022. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!