Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az , akit elveszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az , akit elvesznek,megházasodik kapatósabb mint az aki szingli és sosem volt házas? Azt mondják hogy aki szingli azzal valami baj van főleg ha idősebb korban sem házasodott még meg?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 15:29
A kérdező szavazást indított:
30-35 fölött aki nem volt még házas , azzal valami gond van
30-35 fölött aki nem volt még házas , azzal valami semmi baj nics
Házas emberek kapatósabban
Szinglik kapatósabbak
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Frissen tanulni magyar?
2021. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Leírnád magyarul is?
2021. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A "kapatós" szó rohadtul nem ezt jelenti, amire te szerintem használni szeretnéd. Tanuld meg légyszíves kifejezni magad normálisan, mielőtt kiírsz egy kérdést mert különben senki nem érti, mi a francot akarsz.
2021. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind kettőtöknek fel pontoztam a válaszát , még ha a kérdésemre sem lett értelmes válasz adva. Szép napot.
2021. júl. 25. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Segítek, a szó amit keresel az a kapós. A kapatós nem létező szó, esetleg kapatos (=részeg) vagy kaparós (sorsjegy).

Egyébként ez ilyen hülye falusi legenda hogy ki a kapós meg mikor ciki ha még nem házas, nincs gyereke stb. Senkinek semmi köze hozzá, mindenki foglalkozzon a saját nyomorult életével.

2021. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó. Nem felejtem el ezt :)
2021. júl. 25. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Pl. én önszántamból nem akarok megházasodni sose, utálom az alkalmazkodást, a kötöttséget, a házasságok java részéből meg úgyis válás lesz meg egymás mellett élés kifele kacsintgatások mellett. Semmi értelme és haszna nem lenne számomra. Persze annak aki gyereket akar és hisz még a házasságban annak hajrá. De nem ez a defektesség mércéje... 😑
2021. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!