Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhet egy tőlem 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhet egy tőlem 15 évvel idősebb férfi? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlthéten elutaztunk és a rokonom ismerősénél voltunk 5 napig, aki borzasztóan megtetszett. Én 23 éves vagyok, ő 38. Elég jól elbeszélgettünk, kocsikáztunk, sétálgattunk. Neki jelenleg nincs felesége sem barátnője. Nyilván nem esett szó semmi olyanról, hogy köztünk bármi lehet, de én úgy éreztem, hogy tetszem neki, eléggé meg is nézett, hajnalokig beszélgettünk mindig stbstb..Ő pedig nekem szintén nagyon, a kora ellenére is. Mióta hazajöttünk folyamatosan beszélgetünk, érdeklődik… A szüleimnek nem merem elmondani, hisz mégis nem az én korosztályom, illetve tudom, hogy nem egy ilyen “idős” embert szánnak nekem. Ti mit gondoltok erről? Ez lehet egy szimpla fellángolás?
2021. jún. 13. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Erre nincs szabály, akármilyen idős emberbe lehetsz szerelmes (alsó korhatár viszont van!) - viszont a legtöbb ilyen kapcsolat nem végződik jól. Van amelyik igen, de gyakoribb amikor kihasználás történik.


Mérlegeld a lehetőségeket és dönts felelősségteljesen!

2021. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Szüleid biztos nem örülnek, az valószínű.

Hogy fellángolás e, az majd kiderül később, ha netán randiztok vagy valami történik. Vagy szimplán elmúlik, vagy nem... :) Ezt te érzed belül, hogy mennyire szeretnéd komolyan vele a dolgot.

2021. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
15 ev kulonbseggel, persze hogy mukodhet, egy par randi par szex, par ev. Gyereket ne nagyon tervezz vele mert nyugdijjas lesz mire erettsegizik majd a gyerek
2021. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Sok boldogságot!

Legyél boldog azzal, akit szeretsz! Ha szüleidnek meg nem az az elsődleges, hogy te boldog legyél, akkor nem is érdemes a véleményükre adni.

Felnőtt ember vagy már 5 éve.

2021. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Tetszhet, és ne az életkor alapján dönts!

A te életed a tiéd, és nem a szüleidé.

#3: Így is van rengeteg gyerek, akinek főiskolás idejére a szülei már a nyugdíjaskorhoz közelednek. Mi a különbség? Semmi.

És igen, lehet, hogy hamarabb megöregszik, mint egy 20 éves. De mit ér utóbbival az ember, ha nem szereti?

2021. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5.


Egyedül annyi a "gikszer", hogy a férje sokkal hamarabb hal majd meg, mint ő. Persze nem biztos, de a valószínűség ezt diktálja.


A legtöbb olyan ismerősöm akinek sokkal idősebb partnere van - mind ettől kezd félni egy idő után.

2021. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

"Ez lehet egy szimpla fellángolás?"


A nőknél mindig az!

2021. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Tutira igen.
2021. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Te életed.

Nekem is mindig az ilyen pasasok tetszettek.Most őszintén mi a vonzó egy 20-25 éves srácban? Megalszik a tej a szájukban.

Nem házasodni készültök,szerintem nyugodtan közeledjetek egymás felé.

2021. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Miért ne?

74N

2021. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!