Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhet egy tőlem 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhet egy tőlem 15 évvel idősebb férfi? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlthéten elutaztunk és a rokonom ismerősénél voltunk 5 napig, aki borzasztóan megtetszett. Én 23 éves vagyok, ő 38. Elég jól elbeszélgettünk, kocsikáztunk, sétálgattunk. Neki jelenleg nincs felesége sem barátnője. Nyilván nem esett szó semmi olyanról, hogy köztünk bármi lehet, de én úgy éreztem, hogy tetszem neki, eléggé meg is nézett, hajnalokig beszélgettünk mindig stbstb..Ő pedig nekem szintén nagyon, a kora ellenére is. Mióta hazajöttünk folyamatosan beszélgetünk, érdeklődik… A szüleimnek nem merem elmondani, hisz mégis nem az én korosztályom, illetve tudom, hogy nem egy ilyen “idős” embert szánnak nekem. Ti mit gondoltok erről? Ez lehet egy szimpla fellángolás?
2021. jún. 13. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
Hasonló korkülönbséggel vagyunk együtt majdnem 30 éve. 😊 Imádom a férjem, a korunk pedig sosem okozott problémát.
2021. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra sincs szabály a szerelemben.

Köztünk 20 év van, már nem élünk együtt, de az egy más tészta.

S igen, ahogy szörnyülködött valaki, pont nyugger lettem, amikor a (3.) gyerekem értettségizett. 480 pontja lett, hol a hiba?

Én sohasem beszélek bele egyik gyerekem párválasztási ügyeibe, és nem "szánok" nekik senkit. Arra neveltem mindegyiet, hogy önálló, döntésképes ember legyen Akkor is én halok meg előbb, ha kisebb különbség volna közöttünk.

Ne egy bénát hagyjak már magam után.

A te életedet te éld! 23 évesen bőven itt az ideje.

2021. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
simán.
2021. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Tetszhet. Még a 8 évvel fiatalabb is... 🙃
2021. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!