Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tenni az ellen, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenni az ellen, ha úgy érzem már nem tudunk többet beletenni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, de úgy érzem, hogy hiányolom azt az izgalmat, ami a kapcsolatunk elején volt. Ismerkedős időszak stb... Tudom, azóta jópár év eltelt, de valami plusz hiányzik a kapcsolatunkból.

Nem tudom mi, csak amikor egy szerelmes filmet nézek eszembe jut az az érzés, amit a kapcsolatunk okozott az elején. És ez hiányzik. Megszoktuk egymást, nem tudunk újat mutatni, tenni.

Persze, nem szeretném sem megcsalni, sem elhagyni, csak szimplán érdekel, hogy évek múltán más is érez így?


2022. aug. 16. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A rózsaszín ködös szerelem mindenhol elmúlik/átalakul 1, max 2 év után, marad a szeretet,a barátság, a tisztelet. Nekem pl sokkal jobban tetszenek a szürke hétköznapok, mint az ismerkedés és az intenzivitás.
2022. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2022. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem őt szereted, hanem azt az érzést. Az, hogy amúgy elvagytok, egy tök másik dolog. Ha nem tudtok újat mutatni, halott ügy. Mindenkivel ide fog jutni a dolog, ha nem passzoltok.
2022. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Geccó! Ne fárassz már! Egy tartós kapcsolat nem arról szól, amit az elején éreztél. Megismerted, rájöttél hogy ő is csak egy ember. Tartsatok ki egymás mellett, hozzatok létre családot, gyerekeket, értékeket. Ha neked a pezsgés kell, nem is személyt keresel, hanem csak alanyt ezekhez a dolgokhoz. Ja, és ne felejts el partnert cserélni évente. Akkor tutira pezsegni fog az életed. Csak vigyázz, 40 felett már csak a szexért leszel kapós, de már erősen lefelé ível az életed ezen a téren.
2022. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érez és teljesen normális. Téged miért zavar? Miért rossz a nyugalom? Kínlódni akarsz, kicsit belülről lobogni akkor tegyél, tegyetek érte! Magától nem indul semmi be. ;)
2022. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es. Köszi, van már egy gyermekünk és nagyon szeretjük egymást, nem tervezünk elválni, egyszerűen sok a szürke hétköznap. Én itthon, ő pedig dolgozik. Valószínű ezért érzek így.
2022. aug. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!