Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány év után bántad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után bántad meg a házasságot? Légyszi írd oda, h ffi/nő vagy.

Figyelt kérdés
Nyilván aki nem bánta meg, ne írjon.

2022. júl. 7. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Már az esküvő napján bántam.
2022. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Akkor is írok!

Nem bántam meg, tudatosan döntöttem, az, hogy nem úgy sikerült, azért felesleges mást hibáztatni.

2022. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szombaton lagzi, hétfőn nászúton már tudtam biutosra szar döntés volt. Valahogy lagzi előtt is éreztem, ez nem biztos hogy kell nekem.


Lehúztunk egymás mellett szar 12évet.Most elváltak útjaink 3éve. Érdekes módon nem tartom elvesztegetett időnek, inkább úgy fogom fel, tapasztalatot gyüjtöttem, most már biztos tudom mi kell az életembe, és mi nem.

2022. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
18 év után. Gyerekek miatt nem bánom.
2022. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Kb. 2-3 hét után. Az volt a gond, hogy előtte randizgattunk csak, de nem éltünk együtt. Márpedig lakva ismerszik meg az ember. Nagy igazság. Hamar kiderül, hogy a tündibündi cukorfalat hercegnő valójában egy kiállhatatlan, hisztis fúria.
2022. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy munkatársnőm, aki házasság másnapján rohant visszavonni az egészet, ráadásul ez kétszer történt meg vele. Most van a negyedik házasságában.
2022. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as, a 12 évet az esküvö napjától számolod?
2022. júl. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7


Igen. Előtte 8év ismerettség.

2022. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!