Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek még napjainkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még napjainkban van bármilyen jelentőssége a házasságkötésnek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 16:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, akik megházasodtak körülöttem, szerintem mind szét fognak menni, és ezt nem csak én látom. De volt egy házaspár akikről nem ezt gondoltam, na ők tavaly váltak el nagyon csúnyán, regénybe illő sztori. Nagyszüleim, csomó rokonom rosszul házasodott. Egyik rokonom anyukája meghalt, temetés után másfél hónappal az özvegy férj már új nővel feszített. Pedig azt hittem jó házassága volt, de akkor vallotta be, hogy borzasztó volt. Egyedül Anyámék házassága jó. Ezek után én büszkébb vagyok a sima "pasim,csajom" státuszra, ami legalább működik 10 éve xD
2022. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%

21. Rossz házasságokat halál felesleges összehasonlítgatni jó pasim csajom kapcsolattal.

Mi pl házasok vagyunk 11. éve és boldogok vagyunk. Mi meg a házasságunkra vagyunk büszkék.

Arra akarok célozni, hogy Ha rosszul választ az ember akkor is szar lesz ha együtt élnek pasim csajom kapcsolatban, meg akkor is ha házasok. Ha jól választ az ember, magához való párt, akkor meg boldogok lesznek együtt, és az már igény kérdése, hogy szeretnének e összeházasodni vagy sem. És ilyenkor mindkét félnek ugyanazt kell akarnia, és akkor semmi gond. Egyeznie kell az igényeknek.

Engem pl beengedtek anno a férjemhez a kórházba közvetlen a műtéte után, kaptam tajékoztatást is, aki előttem szeretett volna bejutni a pasijához akivel akkor 8 éve élt együtt, azzal meg közölték, hogy mivel hivatalosan nem családtagja a betegnek, nem adnak ki infót. Szerencsétlen csaj sírva hívta a párja anyját, hogy menjen, mert neki semmit nem mondanak. Legalábbis gondolom az " anyuka" megnevezésből, hogy a pasija anyját hívta, mert azt mêg pont hallottam.

Persze biztos kórháza válogatja ezt az eljárást, de én biztos nem kockáztatnék. Amúgy nem egy ismerősöm járt hasonlóan. Vannak akik nem bízták többet a véletlenre és össze is házasodtak hasonló negatív tapasztalat után.

Régebben pl sokat jártam a nagyimhoz a kórházba, és ott is mindig személyit kértek és hogy kije vagyok a betegnek, mert csak családtagokat engedhetnek be amíg valaki a családból nem mond mást.

2022. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%
Az én véleményem más, sajnálom. Jó házasság ritka mint a fehér holló, így a házasság önmagában többnyire egy nevetséges intézmény, ami több jogot ad, ennyi.
2022. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal cikibb, ha egy házasság megy tönkre, mintha egy párkapcsolat. Plusz nem szívesen kezdenék olyannal, akinek volt már egy tönkrement házassága, míg a tönkrement kapcsolatok teljesen normálisak. A házasságok nagyobb arányban mennek tönkre, mint amit a válások száma mutat, mert sok esetben együtt maradnak a szenvedő felek. Semennyire sem nézem többre a házas barátaimat, mint akik csak együtt vannak 26 éve papír nélkül.
2022. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha a férfi többet keres, a nő meg sokat van otthon a gyerekekkel, vagy csak úgy, akkor van jelentősége, hiszen így közösen amit keresnek, az közösen az övék, egyébként meg mindenkinek az van ,amit megkeresett saját maga. Ha nincs válás, akkor elvileg ez végülis mindegy, ugyanakkor azért jót tesz a kapcsolatnak is, ha kicsit kiegyenlítettebbek az erőviszonyok.
2022. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!