Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet, hogy rám káros hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rám káros hatással van a férjem?

Figyelt kérdés

Olvastam egy 22. Pontos cikket, meg egy másik cikket is, és minden arra utal, hogy a férjem nárcisztikus.


Nemrég lábaltam ki a mély depresszióból, és egyre jobb úton haladok önmagam fejlesztésében is. Tudom baromság lenne emiatt elválni, ha szeretem. De szerintetek nincs rossz hatással rám?


Egyébként nagyon szeretem, és boldog vagyok mellette még így is, hogy nárcisztikus.



2022. júl. 5. 01:58
 1/10 A kérdező kommentje:
8.5 éve vagyunk együtt.
2022. júl. 5. 01:58
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként zseniként szoktam jellemezni, szóval mondhatni megtalálta a "zsak a foltját".
2022. júl. 5. 02:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a cikkek elég felületesek, általánosságokról írnak, nem túl megbízhatóak. Arra vannak, hogy kattints rájuk és azt hidd több leszel tőlük.


Ettől még a férjed lehet egy fsz és rossz hatással rád, csak egy szót sem írtál róla, sem a kapcsolatotokról.

2022. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat hirtelen, ami eszembe jut a cikkekből az ezek voltak:


-Manipulál: ő mondta meg, hogy mit dolgozzak, mit tanuljak stb.


Bar ez pozitív dolog volt


-Celebekkel, cégvezetőkkel barátkozik.


-ha valamiben jobb vagyok nála pl.: Társasjáték, vagy egy angol teszt, akkor kiakad, és egyből kifogásokkal jön.


-Sokszor lekezelő: hallás sérült vagyok, és ha visszakérdezek azt kérdezi, hogy süket vagy?


-nem érdekli a problémáim, PTSD-m van, de semmit se mondhatok neki róluk, mert nem érdekli. "Már megbeszéltük"

2022. júl. 5. 02:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen bunkó, mint annyian.
2022. júl. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt kene elvalnod, mert nárcisztikus, hanem azért, mert ilyen emberrel alapból össze sem kellene állni. Nem csoda, hogy depressziós vagy mellette, borzalmasan hangzik, amit leírsz. De persze maradj mellette, “jot” tesz!
2022. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen egy f@sz veled és valóban kártékony, teljesen mindegy, hogy nárcisztikus-e, ez egy szar kapcsolat és nem méltó hozzád. Nem csodálom, hogy lerántott a depresszió mellette. Remélem sikerül tőle megszabadulnod, az se normális, hogy így cikizi a gondjaidat, gusztustalan. Egy szerető pár nem beszélne így veled.
2022. júl. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj onnan.
2022. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előszeretettel dobálóznak mostanában a nárcisztikus jelzővel, holott azért az egy komolyabb pszichiátriai kórkép. Azért, mert a párod egy tirpák paraszt, még nem lesz nárcisztikus. Ehhez pszichológus kell, hogy meg legyen állapítva, nem egy she meg femina cikkből fogod te ezt megállapítani. Egyszerűen egy büdös paraszt, dobd ki a francba. Te is érzed, hogy nincsen rá szükséged.
2022. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig-mindig meg tudok lepődni, hogy ezeknek a bunkóknak egy perc nem telik el az életéből anélkül, hogy kapcsolatban lennének. Ráadásul olyan kapcsolatban, ahol a nő minden bunkóságuk ellenére mindent megtesz értük. Sokan meg próbálnánk egyenrangúként kezelni a társunkat, támogatólag hozzáállni, az meg nem kell :D
2022. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!