Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A családfő engedélye, beleegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családfő engedélye, beleegyezése kell pld ahhoz, hogy mikor porszivozzanak,mikor és mit főzzenek( akkor is, ha nincs a suliszünetben végig otthon),naponta hányszor menjen a mosógép?

Figyelt kérdés

Szüleim csinálják.

Kezdem belátni, hogy anyu kis iq-ju, mert apu mindenre rászól, amit csinál, ki kell javítania, amit elront.

Pld ha ilyen meleg van, mint a napokban volt, ne főzzön napközben nekünk tesómmal ( home office munkája van), ne porszivózzon, mert csak még melegebb lesz nekünk lakásban.


2022. júl. 4. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van. A rohadás fog főzni napközben ilyen melegben. Alapjáraton van 30-34 fok a lakásban, ha nekiállok, akkor bele se gondolok mennyi lenne. Lehet ezeket este is csinálni,amikor hűvösebb van.
2022. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Főzzön és porszívózzon az apád. A mosógépet is indítsa el.

Mi az, hogy családfő meg engedélye? Le vagytok maradva 200 évvel?

2022. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért gondolod hogy kevés az iq-ja, mert apád példáját látod. Mi az, hogy rászól? Kedvesen is meg lehet valakit kérni valakit, főleg ha egyenrangú társak. Vagy anyukád is rá szokott szólni apukádra, mert akkor nem szóltam.
2022. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apára nem kell rászólmi, mert normálisan csinálja a dolgokat, tud gondolkodni. Pld amíg meleg napok vannak,nem melegíti mégjobban a lakást főzéssel.
2022. júl. 4. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Az én feleségem is ilyen. Nem pont ebben, de sokszor a nehezebb utat választja. Ha szépen mondom neki, hogy talán nem így kéne, akkor nem hallgat rám ("aha", "majd legközelebb", "már mindegy" stb.). Ha csúnyábban mondom (mert már nem az első eset és belefátadtam) akkor meg én vagyok a bunkó f.sz. pl. ami eszembe jut az az autó pótkulcsa. Megbeszéltük hová tesszük és csak az elsődleges kulcsot használjuk. Mindezt azután, hogy úgy eltette a pótkulcsot, hogy 1 hónapig kérleltem, hogy keresse meg ("majd"). Én hiába kerestem nem találtam. Na szóval a megbeszélt helyen kb. 1 hétig maradt a kulcs, aztán eltűnt. Megint "keresi" kb. 2 hete... Ha nem szólok, akkor meg sem keresné, de nem csoda, hogy harmadszor már erélyesebben szólok...
2022. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, trollocska, pont néhány napja írt ki "anyukád" ugyanilyen stílusban egy kérdést.
2022. júl. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként, hogyha a párom nekiállna hisztizni, hogy ne főzzek, egy héten belül kidobnám, mert hlye.


Az pedig, hogy engedély? Mivan? Felnőtt ember vagyok, nem a gyereke.

2022. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!