Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek nem ingott meg a házasságuk 10-20-esetleg 30 év után sem és hűségesek maradtak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 07:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem 🤣
2022. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

20: érdekelne, hogy miért?

21: tényleg nem, 32 éves férfi vagyok.

2022. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%
Nők látják csak ilyennek a dolgokat. Fától nem látják az erdőt. Tizenév után már vannak repedések. Lehet, hogy hajszálnyik csak, de vannak. Persze ha nem szerelmi házasság, az más.
2022. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
23: most ha repedések alatt azt érted, hogy vannak problémák, persze, vannak, mindenhol vannak. De összességében működnek nálunk a dolgok még mindig. Tudom, hihetetlen, mert ahogy itt is lehet olvasni, a legtöbben az első gyerek után már nem nagyon szexelnek, de azért csinálnak még párat, már nem beszélnek egymással, nem is érdekli őket a másik, már csak elvannak egymás mellett. Nálunk nem így van szerencsére. Lehet, hogy ezért nem is nagyon érzem a késztetést, hogy mással legyek, és amennyire tudom, a feleségem is így gondolkodik erről.
2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
23. Ne magadból indulj ki.
2022. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

23-asnak mindenre az a gyógyír, ha mással kefél. Nem értünk egyet a parketta színén? Megdugom a szomszéd Jutkát.

Akinek ilyen alacsony a mércéje a saját gerincével kapcsolatban, azt kár győzködni.

2022. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Félreértitek. Csak nekem furcsa, h racionális okból működik egy házasság? Nekem az érzelem a legfontosabb benne.
2022. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
81%

27: hozzátettem, hogy szeretjük is egymást, megvan a dolog érzelmi oldala, de igen, racionális okai IS vannak annak, hogy miért maradunk hűségesek.

Ha szerinted a szerelem minden esetben elég ahhoz, hogy az emberek hűségesek maradjanak egymáshoz, akkor te vagy az, aki nem látja a fától az erdőt. Nézz már körül, hogy hány házasságban jár félre egyik, masik, esetleg mindkét fél! Jóval gyakoribb sajnos, mint az, ahol nem. Pedig azért a legtöbb esetben van/volt szerelem is. Csak telnek az évek, megszokottá válik az, ami egykor izgalmas volt, és erre rengetegen úgy reagálnak, hogy keresik a lehetőséget egy kis izgalomra.

Ezt most nem úgy kell érteni, hogy amúgy szívesen megcsalnám a feleségemet, csak racionális okokból nem teszem. Nem, szeretem is, és jól működik a házasságunk, ezért nem is akarom megcsalni. De ha belegondolok, hogy mit tennék kockára egy kósza numerával, akkor még kevésbé van kedvem hozzá, ennyi. Ez IS egy érv amellett, hogy ne keressem a külön utakat. Sokakat ez pl. nem érdekel, mert úgy vannak vele, hogy majd kimagyarázzák vagy visszasírják magukat.

2022. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szuper, h férfiként 12 év után így nyilatkozol. Irigylésre méltó házasságod van.

És tökéletesen igaz van, hogy a szerelem nem tart össze egy házasságot.

2022. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!