Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek vesz észre ilyen kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek vesz észre ilyen kis semmi dolgokat? Ez normális?

Figyelt kérdés

Egész nap a babánkat gondozom, főzök szinte minden nap, másnapra is a munkába neki bekészítek ebédet és reggelit de a férjem mindig olyanokat vesz észre hogy " "nézd milyen por van az asztalodon"

"Rumli van a konyha asztalon " a tv poros" a hűtőből nincs kidobva ez meg az..miközben állandóan ki-be pakolok a mosogatógépből , porszívózok minden másnap mert van 3 macskánk, vasalok,minden másnap mosok teregeket de mindig ilyen kis piti dolgokat vesz észre de arra van ereje hogy minden nap engem lefárasszon azzal hogy minden este megkérjen rá hogy elégítsem ki orálisan...persze én nem kapok cserébe semmit, maximum 1x egy héten igaz én nem kérem és azután még azt is a szememre hányja hogy miért nem vagyok minden nap tipi topi szép ruhában itthon..aztán mondja mosolyogva hogy na végre látja hogy "csinálok valamit " miközben szinte egész nap dolgozok én egy szót se szólok neki mindig kedves vagyok sose bántom meg semmivel aztán még cukkol is hogy elfelejtek mindent azután meg mindig jön bocsánatot kérni igaz sosem bántóan mondja ezeket ,nem veszekszik, olyan mintha csak cukkolva mondaná de azért már kicsit bánt engem , ha meg elegem lesz vagy szomorú leszek akkor próbál kibékülni és ha nem sikerül ő lesz durci és undok.....pedig semmi oka nincs rá. Megkérem szépen hogy kóstolja meg az ételt amit készítettem hogy finom e jó q fűszerezés és arra is nyávog hogy ő nem jön...nem kóstolja ő


Ami mellette szóljon hogy én nem dolgozom most


Nem csak velem ilyen hanem az anyjával is


2022. jún. 12. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindet el kéne mondanod neki is. Fogalma sincs róla hogy miket megcsinálsz egy nap. Ha megtudja, értekeli. Akár meg is beszelhetitek hogy a házimunkaba beszall, nem szolga vagy
2022. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasikkal az a baj, hogy ha visszamész dolgozni, akkor is ugyanezt fogják csinálni. A háztartás közös. Nem vagy 0-24 riasztható alkalmazott.

Könnyen beszél az, aki hazajön 5-6 körül, aztán ennyi. Te is dobj félre mindent 5-6 körül, innen átveheti a dolgokat.

2022. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy akkor ott a szivacs, szépen törölje le a port.
2022. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha észreveszi, dobja ki, törölje le.

Ez a vicceskedve alázgatás nem jófejség. Szólj neki, hogy fejezze be.


Egy baj van, hogy te most nem dolgozol...? Jó hogy nem kérsz elnézést, hogy az ő gyerekét gondozod otthon.

2022. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, ki pippantana le egy ilyen ilyen tahót minden este...
2022. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy egy ekkora bugrissal? Naná hogy kihasználja amilyen balek vagy.

Elégítse ki a sündisznó a hátával, egy ilyen seggfej közelében se maradnék egy percig se, aki így bánik velem és ilyen szinten megaláz, mert veled azt teszi. Megaláz, te meg hagyod...

2022. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Én már egyetlen ilyen "női" kérdést sem hiszek el itt. Incelek provokálnak és már nagyon túl lett tolva a bicikli, egyre hihetetlenebbek a buta, becsicskuló nőkről szóló meséik. Ez már mindenen túlmegy, ilyen idióta a világon nincs.

Egyébként a megfogalmazása is tök egyformán butuska és picsogós az összes ilyen kérdésnek.

2022. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden este pippantsd le, de közben zavarja a por.. :-D

Komoly hogy egy ilyen tuskónak szültél gyereket?

2022. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az az elvárás és természetes teljesítése hogyan merült fel, alakult ki nálatok, hogy esténként csak neki orálozzál, ő meg nem ad semmi sexet?


Pld azért veszi észre és teszi szóvá az apróságokat, mert kötekedni akar és érezni, hogy feljebb van nálad, leuralhat.

2022. jún. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!