Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Főleg nőktől kérdezem, ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nőktől kérdezem, ki mit reagálna erre?

Figyelt kérdés
A férjemmel nem jó a házasságunk. Két évvel ezelőtt már a válópert is beadtuk, de van egy 7 éves kisfiúnk ezért meggondoltuk magunkat. Mit szólnátok hogyha kiderülne, hogy egy vitás kérdés megbeszélését felvette volna telefonnal a tudtotok nélkül és lejátszotta volna egy kolléganőjének?
2022. jún. 10. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Hogy kár volt visszalépni a válópertől. Amúgy mindenképp. A gyereknek szerintetek jó ilyen légkörben felnőni, plusz a "csak miattad vagyunk együtt" terhét rátenni?


Az én szüleim "csak miattunk" nem váltak el 14 éves koromig. Bár ne húzták volna ilyen soká.

2022. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Végülis a lényeg: - Te mit szólsz?
2022. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
kisfiunk*
2022. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Minek húzni azt, ami nem megy?

Boldogtalanok vagytok, szerinted ez nincs nagyobb kihatással hosszútávon a gyermek életére/közérzetére, mint az, ha elválnátok most és hosszabb távon két boldog, kiegyensúlyozott szülője lenne?

Amúgy nálam bizalomvesztéssel járna a felvétel készítése, az nem is igazán érdekelne, hogy egy harmadik személynek lejátszotta, maximum még inkább megerősítene a válásban. Ha tényleg menthetetlen lenne a házasság, akkor beadnám újra a bontókeresetet.

2022. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Törvénytelen viselkedésről mégis milyen véleményem legyen? Az már csak hab a tortán, hogy kolléganőinél lejárat téged.
2022. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy mégis válunk. Ez utolsó alja dolog, törvénytelen is, sunyi, nem ad nekem lehetőséget a magam igazának megvédésére (mert ki tudja, lehet, ő 100x csúnyább dolgokat mondott veszekedések közben)... meg a random kollégának köze nincs a mi vitáinkhoz.
2022. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Azonnal kuka, nem is értem a kérdést.



Amúgy a "fiúnk" azt jelenti hogy egy fiú akivel jártok. Javaslom inkább a "fiunk" szót, ha a gyerekről beszélsz.

2022. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyértelművé válna, hogy a kollégajőnének már jóideje panaszkodik a kapcsolatról (rólad) és most nyomatékosította neki. Maradna a válás számomra.
2022. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, amikor megkérdeztem anyámat, hogy miért élt le 30 évet apámmal, hiszen távolról sem voltak boldogok együtt. A válasz az volt, hogy miattam. Ezzel gyakorlatilag a szar házasságában elszenvedett lelki és testi sérüléseit mind áthelyezte az én vállamra és engem gyötört évekig a bűntudat.


Tegyétek meg a szívességet a gyereketeknek és váljatok el! Nem kell őt hülyének nézni, hiába nem mondjátok ki, hogy vége, ő nagyon jól tudja/érzi/látja, hogy mi a helyzet!

2022. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék, "Szép kis partner"...pfff
2022. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!