Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a reakciód, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód, ha a párod házasság előtt hazugságvizsgalatra kérne?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam. (Nem reklámként linkelek, a Google keresés első találatainak egyike, nincs kapcsolatom velük)


[link]


Természetesen oda-vissza gondolnám. Elvesztenéd a bizalmat és visszatáncolnál a házasságtól vagy belemennél és ha nem derül ki semmi turpisság, akkor összeházasodnátok? Én belemennék, ha az asszony ilyenre kérne. Lehet én is csak így akarok házasodni. Hazugságvizsgálat mindig olcsóbb mint a válóperes ügyvéd és a gyerektartás 😉


2022. jún. 1. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus randiprogram. Levezetésnek szabadulószoba esetleg?
2022. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem mennék hozzá, mert kiderülne, olyan buta, hogy fogalma sincs, hogy ez rossz módszer bárminek a kiderítésére.
2022. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Ritka szánalmas lenne ha poligráfnak hinne a párom és nem nekem.

Durva lenne.

2022. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemen tanultam a hazugságvizsgálatról, és azért nem olyan megbízható az az eredmény, amit mutat. Azt hiszem valami 70% a helyes megállapítás, szóval kb minden 3. választ hamisan mér be. És arról nem is beszélve, hogy nem az objektív hazugságot mutatja, hanem hogy az alany mennyire hisz az állításában. Tehát ha az alany meg van győződve róla, hogy az orál nem megcsalás, akkor arra a kérdésre, hogy megcsaltál-e valaha, nemet fog mondani, és mivel neki ez a szent meggyőződése, ezért nem is fog jelezni a gép. Ilyen szempontból szerintem felesleges.
2022. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem mennék bele, mert büszkeség is van a világon.
2022. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Belemennék, ha ő fizetne érte :D Nincs titkolnivalóm. A többi meg csak duma, ilyen büszkeségről meg olyan bizalmatlanságról.
2022. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
De nem érted, hogy ez nem egy tényfeltáró masina. Egy laposföldhívőnél vagy Bill Gates csippelősnél is igazat fog mutatni, mert elhiszik a baromságaikat.
2022. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs bizalom, ( ha ilyet kér akkor nincs) akkor keressen mást, nem mennék hozzá.
2022. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!