Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a reakciód, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód, ha a párod házasság előtt hazugságvizsgalatra kérne?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam. (Nem reklámként linkelek, a Google keresés első találatainak egyike, nincs kapcsolatom velük)


[link]


Természetesen oda-vissza gondolnám. Elvesztenéd a bizalmat és visszatáncolnál a házasságtól vagy belemennél és ha nem derül ki semmi turpisság, akkor összeházasodnátok? Én belemennék, ha az asszony ilyenre kérne. Lehet én is csak így akarok házasodni. Hazugságvizsgálat mindig olcsóbb mint a válóperes ügyvéd és a gyerektartás 😉


2022. jún. 1. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És utána még hány havonta mennétek? :D
2022. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gáznak érzem. A házasság már a bizalomról kéne szóljon, ilyen kicsinyes dolgok max gyerekeket érdekelnek. Egyébként hazudni is meg lehet olyan jól tanulni, hogy ezeket kijátszák.
2022. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha már így indul egy kapcsolat akkor annak rèszemről kuka. Nem azért, mert bármi titkolnivalóm lenne, hanem mert erről ordít, hogy egyik fél sem bízik a másikban. Nálam pedig a kölcsönös bizalom a kapcsolat egyik fontos alapköve.
2022. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A Nagy Ő műsor tegnapi részéből jött amúgy az ötlet 😁
2022. jún. 1. 15:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van a házasság előtt egy hazugságvizsgálatnak, ha a házasság ideje alatt is történhetnek olyan dolgok amit korábban nem gondoltál volna?

Ha előtte minden rendben van, még az sem garancia arra, hogy 5-15 év múlva is minden rendben lesz. Elég ha megnézzük a válási statisztikát.

2022. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Belemennék, kifizettetném vele, de én nem kérdeznék semmit tőle és szakítanék utána. Elmegy az ilyen a francba.

Egyrészt, a hazugságvizsgálat nem feltétlenül pontos. Másrészt, mégis mi az istenre biztosíték? Ok, házasság előtt nem csaltam meg, de attól még a házasság napján elmehetek kamatyolni a férjem tanújával. Vagy bárkivel. Vagy három év múlva beleszeretek a munkatársamba. Vagy bármi. Tehát semmire sem biztosíték.

Aki ennyire nem bízik bennem, azzal nem szeretném összekötni az életemet.

2022. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem kéne olyan ember, aki erre kényszerít. Senki sem tart puskát a fejéhez, hogy összeházasodjon velem, ha nem képes megbízni bennem.
2022. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom, szakértői álláspontok is egyre inkább afelé hajlanak, hogy nem túl magas a poligráf megbízhatósága, mert bármilyen meglepő, nem lát a fejedbe, csak élettani jelenségeket mér (pulzus, vérnyomás, légzés, verejtékezés), szóval gyanúba keverhet akkor is, ha simán csak rohadtul stresszelsz, amikor vallat(tat) életed drága, egyetlen szerelme.
2022. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon röhögnék, de tőlem mehetünk. Mint leírták többen, a problémák nem ilyenkor szoktak előkerülni, hanem sok évvel később.
2022. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Belemennék, aztán nem mennék hozzá, mert ilyen alapon tényleg havonta mehetnénk, ha ennyire nulla a bizalom.
2022. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!