Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság tényleg a halálos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság tényleg a halálos ítélet sok férfinak?

Figyelt kérdés

Miért mondják sokan a férfiaknak hogy, ne házasodj addig jó?

A nőknek meg azt hogy ez lesz a legszebb napod?



2022. ápr. 26. 21:24
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
30. Persze nőknél nagyon jól lehet válogatni. Ellenben a férfiak őrülhetnek ha valami összejön.
2022. ápr. 28. 13:15
 32/54 Mathus ***** válasza:
0%
#31: a nőknek anyagilag és érzelmileg sem éri meg állandó partnert választani, meg összeköltözni, pláne gyereket szülni. nem pedig azért van "nőhiány", mert kevesebb lány születik. ez egy evolúciós változás, van róla jópár cikk.
2022. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
32. Jopár cikk amit hülyék írtak, olyan idióta incelek mint te is. Ha az ember csak az utcára kimegy már megdől hogy a férfiak 80%ának nem jut nő.
2022. ápr. 28. 13:36
 34/54 anonim ***** válasza:
75%

31. Jaj hagyjuk már. Nőként én is nyilvàn ismerkedtem mégis nekem tartott tovább párt találni. Persze sok a szexre hajtó, pervez meg ilyenek, de a komoly keresgélés, amikor már valódi társat akartam találni, csak fél év volt. A páromnak elég volt kevesebb idő is.

A férjem pedig egy heteroszexuális férfi. Miután elkezdett ismerkedni, randizni, ( több lánnyal is), végül köztünk alakult ki kölcsönös szimpátia, és mindketten éreztük, hogy nagyon passzolunk egymáshoz. A lényeg, hogy az után, hogy férfiként ismerkedni kezdett, 1 hónapra rá már együtt voltunk. Ja és nem kigyúrt kockás hasú, és nem milliomos, sem semmi ilyesmi. Egyszerűen egy helyes aranyos kedves okos vicces pasi, aki törődik velem és szeret a kezdetektől, ahogy én is szeretem őt, hasonlóak az igényeink, az elképzeléseink az életről, és működik a kémia;)

Aki akar és keres az talál magának párt. De persze az ilyen önsajnáló lúzerek mint te, nem vonzóak, és amíg ezt nem vedled le, a lőtéri kutyát se fogod érdekelni. Ezt a hisztit maximum édesanyád viseli el akinek szeretnie kell így is, mert a gyereke vagy.

2022. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 Mathus ***** válasza:
72%

#33: evolúciókutató matematikusok foglalkoznak vele, nem incelek.

[link]

én 21 éve nős vagyok, engem sem az incelek, sem a te nyavalygásod nem érdekel.

2022. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
34. Bezzeg ha nő lennék, futnának utánam a pasik. Minél jobban hisztiznék annál inkább.
2022. ápr. 28. 15:30
 37/54 anonim ***** válasza:
36%
A férfiak se bírják a hisztis nőket hidd el. De látom te teljesen reménytelen vagy. Túlságosan belesüllyedtél az önsajnálatba, és mások hibáztatásába, ahelyett, hogy magadba néznél, és ràjönnél hogy saját magad miatt nem kellesz...
2022. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

37. Kőnyű úgy leugatni a másikat hogy a nők semmit nem tesznek azért hogy legyen kapcsolatúk!

Még annyi sincs bennetek hogy megmondjátok ha nem tetszik a másik!

2022. ápr. 28. 15:56
 39/54 Mathus ***** válasza:
20%
#36: ettől egy hormonkezelés és 3-4 műtét választ el, nem hiszem hogy nem látod a megoldást :)))
2022. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
36%

37. Ha semmit nem tettem volna érte, nem lenne párom, mivel nem vagyok népszerű 6kg vakolattal kikent festetthajú, műkörmös szilikoncica, ezért feltűnő sem vagyok, kellett tennem érte, hogy tàrsat találjak. Szóval ez nem igaz, hogy a nők semmit se tesznek érte.

Aki nem tetszett azzal is őszinte voltam. Akkor meg én voltam a vàlogatós gonosz dög, mert nem jött be hogy pl büdös a szája az alkoholtól- mert úgy jött a randira, + az ápolatlanságot se szeretem, mert zsíros hajjal, retkes körmökkel randira mászkálni gàz. Alap dolgokat várok el, semmi többet.

2022. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!