Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha 4 ev hazassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha 4 ev hazassag alatt talaltatok jeleket h a ferjetek felre kacsintgat idonkent de bizonyitani nem sikerult meg egyenlore?

Figyelt kérdés
En mar azon gondolkodom hogy cserebe en is megteszem vele de az orra ala dorgolom a kepeket hogy erezze a torodest...26L es 30F
2022. ápr. 14. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék, mert bizalom és tisztelet nélkül nem működhet egy kapcsolat és csak idegeskedést szül.
2022. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Sok mindentől függ mit tennék.


Ha nála lakok, nincs pénzem/gyerekkel vagyok otthon akkor valahogy lehúznám pénzzel minden hónapban és félretenném. Adogatnék elfele cuccokat, ékszereket stb. Gyűjtögetnék.


Ha közös a ház, van pénzem akkor néznék egy albit, amikor tudom hogy dolgozik akkor kipakoltatnám a házat és lelépnék. Beadnám a válópert, ingatlan közös tulajdon megszüntetése.


Ha nálam lakik, kijelenteném a házból. A cuccait kiraknám a kertbe és felgyújtanám/szeméttelepre kivinném. Ha hazajön rendőrt hívnék és elpaterolnám.

2022. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha megcsal minek visszacsalni? Minek lesüllyedni a szintjére? Úgyse fogja érdekelni. Vagy csak azért gyártasz ilyen lelkesen bizonyítékopkat mert már neked is ki van nézve valakit és várod az alkalmat a bosszúra. Így viszont semmi értelme a férjeddel maradnod.
2022. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hálisten nem házasság volt, csak kapcsolat, de ugyanez a szitu. Évekig folyamatosan láttam a jeleket, de mindig mindent kidumált, én meg azért dilemmáztam, mert nem volt bizonyítékom soha. Tudod mit? Nem is kell bizonyíték! Elég, hogy nem bízol benne, hogy stresszben élsz mellette, hogy megcsal. Tedd ki a francba, ne pazarolj több időt erre.
2022. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak szimplán leraknám elé a gyűrűm. Ezek a dolgok nálam nem évülnek el. Ha vannak kétértelmű dolgok a múltban, nem nekem kekk bizonyítanom, hogy félrebaszott, hanem neki, hogy nem.



Mert ha én párban vagyok és valami olyan történik, amiről tudom, hogy a párom félreértheti, arról akkor és ott azonnal szólok, hogy ne legyen belőle baj... Sumákolni azzal kell, ami nem vet rád jó fényt

2022. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer elég egyértelmű bizonyíték, hogy megcsal, ha ti nem használtok, a dumáját meg kb egy 15 éves kistini kajálja be, de lehet, hogy mèg az se.

Én baromi gyorsan kidobnám, és beadnám a válást.

2022. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Építeni vagy rombolni akarod a kapcsolatot? Aszerint haladj tovább.
2022. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!