Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok korlátolt felfogású?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok korlátolt felfogású?

Figyelt kérdés
Férjemmel mindig minden évben vitába szállunk ezen,hogy én szerintem a karácsony és a húsvét is csak a családról kéne ,hogy szóljon .Hogy abban a pár napban csak a család legyen .Nagyszülők nincsenek .Szerinte meg nem max a szenteste ,de O úgy nőtt fel hogy mindig rokonok ,barátok voltak a többi napon ,és engedd el a hajam buli volt .Mindig orokosen összeveszunk ezen,mert eleget járnak hozzánk barátok ,minden hétvége erről szól ,bár a karácsony ,és a húsvét legyen szent.Es hogy én rosszul tudom szerinte,mindenhol így működik,nem is érti ,hogy engem ,hogy neveltek fel ..Nálatok hogy van ez?Átmennek barátok és ivás ,buli ezerrel?pl egy karácsonyi napon?vagy húsvétkor?
2022. ápr. 13. 21:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Annyiban vagy korlátolt felfogású, hogy nem tudod elfogadni, hogy másoknál meg más a szokás. Nálunk szenteste általában 12-18 fő, felváltva mindig másnál, szülők, testvérek, egyedülálló nagynéni, testvér aktuális párja, illetve ha volt válás utáni vagy épp magányos barátunk, akkor őt is meghívtuk. Húsvét még kevésbé csak családi, olyan dínom-dánom, átjön ez-az dolog volt. Mióta külföldre költöztünk, és nem tudunk mindig hazamenni, azóta az itteni barátainkkal karácsonyozunk, volt, hogy 40 körüli volt a létszám. Te nem tudod elfogadni, hogy neki ez a természetes, ő meg a te nézőpontodat nem. Ezért kell pár évig együtt élni, mielőtt családot alapít az ember.
2022. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt a probléma azzal van, hogy mindig kerüli a családját, nem szeret veletek lenni.

Lehet durván hangzik, de aki mindig mások társaságát keresi megállás nélkül miközben családja van, az nem egy apa.


Beszéljétek meg, miért nyűg neki a saját családjával lenni...?

2022. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem a húsvétnak kéne nekimenni, hanem a sok bulizásnak. Ha a barátai mind most mennek bulizni, akkor neked esélyed nincs nyerni. Viszont, ha moat bulizik, akkor a következő hétvégén legyen veletek.


Neked igaziból mindegy, hogy most vagy jövőhéten marad veletek otthon, csak legyen valamikor. Ezzel is kell érvelni, hogy kell havi 1-2 hétvége csak a szűk családnak. Ő mondhatja meg, hogy mi.


Egyéb megjegyzés: a nagyszülők és a haverok között nagy különbség van.

2022. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

Oltozz nagyon kihivoan,feltekeny lesz es kevesebb barat jon.

Esetleg dobalj szet fehernemuket olysnkor vagy kezdj bele nagytakaritasba, vagy szerelesbe,amikor ott vannak a kis baratok. Takaritani ecettel kell vizko es zsiroldo es budos ….

Szerelesnel meg szepen kerd meg oket,h mit segitsenek benne. Elvileg ezektol menekulniuk kene.

2022. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%

És mit varsz az ilyen együttlettol hogy gyerek és ti ?

Mert az nem kettesben hanem O fog ülni nézi a tévét vagy telefonozik te nekiallhatsz főzni ha kicsi a gyerek akkor ordít ha nagy akkor netezik.

2022. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Ez a hétvége most 4 napos. 4 napba nekem belefér 1 este a haverokkal gyerekek nélkül (addig alszanak az egyik mamánál pl), és 1-1 nap a mamáknál. Még mindig van 2 napunk 4-esben lenni a gyerekekkel itthon. A karácsony is többnapos, simán lehetne kompromisszumos a dolog, de mindketten csak a saját álláspontotokat hajtjátok. Az mondjuk nekem is off lenne, hogy mindig nálunk szedi szét a házat a brigád, lehetne a kompromisszum része, hogy néha másnál legyen a buli, akár családi, akár baráti.
2022. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
9 éves a fiam .Hát igen,ez is probléma,hogy orokosen csak nálunk vannak ezek a bulik,mindenki haza húz és én takarithatok,amíg ők alszanak.Elbeszelgettem vele este erről,és mondtam neki,hogy akkor én fogom magam még a gyereket és viszlát,nem kell nekem buli,és takarithatok fel napokat utánuk.Aztan bocsánatot kért ,hogy igazam van.
2022. ápr. 14. 09:26
 18/21 A kérdező kommentje:
13 as igen,ezt elmondtam ,hogy nem a husvettal van a bajom,hanem hogy mindig jönnek,ha kell ha nem.Nekem kell a magány szeretnék úgy hétvégét hogy csak mi vagyunk.Nem érdekel ,hogy megsertodnek a barátai.Amugy azok is gyermekesek szóval nem értem,hogy miért nem akarnak csak otthon együtt lenni,miért akarnak folyamatosan itt lenni,minden egyes hétvégén.
2022. ápr. 14. 09:28
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy túlzó igény, hogy egy ünnepet családi körben töltenél, ha amúgy is állandóan áthívja a haverjait - magatok sem vagytok, te készülhetsz aztán takaríthatsz. De jó fej, tényleg. Az otthonotok nem kocsma. A családi életre természetes, hogy igényed van. Ez nem az.
2022. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
Miért mentél hozzá? :D
2022. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!