Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok korlátolt felfogású?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok korlátolt felfogású?

Figyelt kérdés
Férjemmel mindig minden évben vitába szállunk ezen,hogy én szerintem a karácsony és a húsvét is csak a családról kéne ,hogy szóljon .Hogy abban a pár napban csak a család legyen .Nagyszülők nincsenek .Szerinte meg nem max a szenteste ,de O úgy nőtt fel hogy mindig rokonok ,barátok voltak a többi napon ,és engedd el a hajam buli volt .Mindig orokosen összeveszunk ezen,mert eleget járnak hozzánk barátok ,minden hétvége erről szól ,bár a karácsony ,és a húsvét legyen szent.Es hogy én rosszul tudom szerinte,mindenhol így működik,nem is érti ,hogy engem ,hogy neveltek fel ..Nálatok hogy van ez?Átmennek barátok és ivás ,buli ezerrel?pl egy karácsonyi napon?vagy húsvétkor?
2022. ápr. 13. 21:13
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Persze az lemaradt,hogy nagyon sokat dolgozik.Alig van velünk .Azért szeretném ha az a pár nap csak rólunk szólnak.
2022. ápr. 13. 21:13
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Karácsony családi ünnep volt, húsvétkor meg asszonyok otthon sütivel, tojással, a hapsik meg jártak körbe locsolni. Nem úgy volt buli, hogy tiesto, speed, meg pezsgő, de azért buli volt na. 😃
2022. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudtam szobát foglalni a kedvenc hotelemben, mert annyira tele van minden. Menekülnek otthonról az emberek és jöhet 4 nap wellness és lazulás. Én biztos nem fogok ünnepekkor a "kedves" vendégek meg rokonok miatt megszakadni, meg csicskázni, hogy "jó háziasszony" legyek. Nem vagyok hülye.

De akiknél ez a szokás azt úgy sem fogod tudni meggyőzni. Fogd a cuccod ülj a kocsiba és menj el valahova a hétvégén. Férjed meg bulizzon a családdal, ha nem akar veled menni. Neked is jogod van a szabadidőhöz és a pihenéshez.

2022. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Karácsonykor szenteste a családdal van, 25-26 rokonlátogató, 27én buli a barátokkal, ivászat és óriási eszemiszom, sokkal nagyobb mint szenteste. 28-29 nincs semmi különös, vagy munka, vagy otthon pihenünk, kirándulunk. 30-tól január 2ig buli ezerrel a barátokkal, haverokkal valahol egy bérelt házban.

Húsvétkor vagy elmegyünk barátokkal 3 napra valahová, vagy otthon pihenés, de húsvét vasárnap vagy hétfőn biztos hogy barátokkal vagyunk. Kirándulás, vagy főzés és ivászat.

Mi így értelmezzük ezeket az ünnepeket.

2022. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Most teljesen kiforgatja ,kisarkitja amit mondok.En annyit kértem ,hogy csak mi legyünk ,csak a gyerek csak a család.Maskor lehet bulizni ,meg piazni.De én vagyok az idota ,amiért ilyen felfogású vagyok.
2022. ápr. 13. 21:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy korlátolt felfogású, mások a szokásaitok!

Azt viszont nem értem, hogy ha minden hétvégéteken nálatok összejövetel van, akkor ünnepekkor miért kell!? A család (szülők, nagyszülők) az más ünnepekkor, de akkor meg a haverok nem kellenének.

Nem is értem, hogy ha ő nagyon sokat dolgozik, akkor miért ő a bulikirály? Ha meg otthon van hétvégente, akkor miért nem csináltok kettesben, vagy gyerekekkel programokat, hogy ne szent eseményt kelljen keresni?

2022. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint olyan eset, hogy nem egyik pillanatról a másikra lett ilyen. Mindig ilyen volt, mégis vele vagy, mégis hozzámentél, mégis szültél neki gyereket. Nem, nem fog megváltozni. Változtatni csak te tudsz. Állj ki magadért és csináld azt amit te akarsz. Felnőtt ember vagy, nem kötelező azt csinálnod amit a "ház ura" parancsol.
2022. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mindig jönnek a barátai,ha nekem nincs kedvem hozzá akkor is.Vagy dolgozik ,de most én vagyok a hülye ,H egy ünnepén én korlátozni akarom,ahelyett h mennénk , Persze én mennék ,de nem ivos bulira,hanem csak a gyerek,meg én.Hogy együtt legyunk,mert keveset van a gyerekkel is.
2022. ápr. 13. 21:36
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8-as Akkor mond meg neki, hogy ez nem így működik, családja van, és felétek is van kötelezettsége! Fel kellene nőnie, már rég nem a haveroknak kellene az elsőknek lennie.

Mióta vagytok együtt? Hány éves a gyerek?

2022. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Karácsonykor szülők testvérek. Húsvétkor-hétfőn délelőtt esetleg 1-2 locsolkodó, ők is unokaöccsök. Délután meg van mikor barátokkal összejövünk.

Viszont nálunk a hétvége általában üres, az a miénk.

De igaza van annak aki írta, biztos ilyen volt már mikor megismerted, mikor hozzá mentél...

2022. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!