Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek a jeleit lehet látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jeleit lehet látni ebben a házasságban: az őszinteséget vagy inkább valami mást?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt, egy hivatalos ügy miatt megismertem valakit, akiről akkor még nem tudtam, hogy már 11 éve nős ember, viszont nem viselte a gyűrűjét. Nemrég a feleségével együtt egy luxusnyaralás keretében szimbolikus esküvőt tartottak, és az itt készült képeket néhány nappal később posztolta is. Hamarosan ismét találkoztam vele, és a kezén már látható volt a gyűrű, de egyúttal elmesélte nekem, hogy pszichológus segítségével tudta magát összeszedni (nem árulta el, hogy miért kért segítséget).

Több kérdés merült fel bennem: miért került vissza az ujjára a gyűrű? Miért volt szükség arra, hogy innen több ezer km-re utazva házassági fogadalom megerősítésére kerüljön sor, és felrakja a róla készült képeket? Miért kellett neki pszichológusi segítség, ha a rengeteg közös kép arról árulkodik, hogy elméletileg van kire számítania, a különféle problémák esetén? + Ezekből kiindulva, ebben a házasságban az őszinte érzések vannak jelen, vagy inkább valami más?



2022. márc. 16. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi információ alapján hülyeség lenne bármilyen következtetést levonni. A variációk száma végtelen.

Az egyetlen, ami valószínű, hogy a férj és a feleség komolyan tenni akar azért, hogy a házasságuk működjön és együtt maradjanak.

2022. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
#1: pedig elég átlátszó. Hapsikámnak elmérgesedett a házassága, jó esélyre félrement többször. Válni nem akartak az anyagiak és megszokás miatt, de valamit azért mégis kellett bizonyítania, hogy komolyan gondolta, hát lett a rongyrázás és most a színlelt boldogság.
2022. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A leiras alapjan nekem ugy tunik, hogy a legjobb az lenne, ha barmi is a helyzet, megprobalnal nem foglalkozni vele, es tavolmaradni tole teljesen. (tudom, h nem egyszeru, ha esetleg erdekel a pasi) Ezt a legjobb szandekbol irom Neked, ezert a "bolcsessegert" valamikor nagy arat fizettem. Ha ugy alakul, h a pasinak nem jon ossze a hazassag megjavitasa, es kulon koltoznek, beadjak a valopert, akkor kezdj el remenykedni, vagy tervezgetni, addig ne gondolkozz vele kapcsolatban semmirol. Kar lenne fajdalmas napokat heteket, esetleg honapokat eltoltened miatta. Amit megtanultam az idok soran: tartos boldogsagot csak kiegyensulyozott ember tud nyujtani, nem pedig az, aki tele van problemaval. A szimbolikus eskuvot, a tavolra utazast, a gyuru viseleset, a kozos kepek kirakasat nagy altalanossagban a no szokta kitalalni, vagy az o ki nem mondott elvarasara szokott tortenni. Ferfiakra nem annyira jellemzo az ilyenfajta gondolkodas. Egy ilyen hosszu hazassagban lehetnek nagyon komoly erzelmek is a nagyon sulyos problemak mellett. A legeslegokosabb, ha nem forgatsz a fejedben semmit ezzel kapcsolatban. Idovel valoszinuleg megtudod a kerdeseidre a valaszt, de addig is probald magaddal megbeszelni azt, h ez neked nem fontos, nem lehet az. Bocsanat, ha felreertettem a szituaciot!!!
2022. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy?
2022. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ez nem a te dolgod
2022. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!