Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szeretnèl egy tetoválást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnèl egy tetoválást de a fèrjed/felesèg aztmonja hogy nem csináltathatsz tetoválást mit tennèl?

Figyelt kérdés

Egy ismerős házaspárnál áll fent ez, a felesèg szeretne egy kb kètszáz forintos èrme nagyságút a csuklójára, a fèrje meg kijelentette hogy nem csináltathatja meg. Ráparancsolt kb mint egy gyerekre. A nő meg beletörődött hogy nem mert a fèrjecskèm megtiltotta.


Te mit tennèl egy ilyen esetben, beletörődnèl vagy csak azèrt is megcsináltatnád?



2022. márc. 12. 14:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Kiröhögnem. Hogy jön ehhez és milyen jogon, alapon? Ő nem a szülőm, én nem a gyereke vagyok, hogy bármit megtilthatna. Egyenrangú felnőtt emberek vagyunk.(Amúgy nálunk egy nem fordul elő, mert mindkettőnknek van tetoválása).
2022. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%

Nem csinaltatnam meg. Ha szeretem a ferjem, hallgatok ra, nem er annyit egy tetovalas. Mondjuk nekem nincs ilyen bajom a ferjem teli van tetovalva es megengedi🥰

De amit nem akart h csinaltassak pl masik hajszin, arrol lemondtam, neki akarok tetszeni nem masoknak...

2022. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
12-es, es az nem szamit hogy TE MAGAD mit szeretnel? Miert helyezed magasabbra a ferjed preferenciait?
2022. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap volt ilyen beszélgetésünk a párommal. Mondta, hogy mit szeretne (olyasmi, amilyen típust én rossz ötletnek tartok), én meg annyit válaszoltam neki, hogy természetesen nem fogok beleszólni, mit csinál a saját testével.

Az ismerősöd rosszul teszi, hogy hagy magának parancsolni. Inkább válnék el, minthogy a házastársam dirigáljon nekem.

Mondjuk én erre érzékeny vagyok, az egyik exem szakított velem, mert piercinget csináltattam az orromba. De jó, hogy nem rabolta az időm egy ilyen marha.

2022. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy egyáltalán hogy jön valaki ahhoz, hogy akár a házastársának megtiltson valamit. Nekem nemrég a párom azt mondta, hogy ha akarok, akkor csináltassak, ő ettől még szeretni fog ugyanúgy, az én testem, csak a pókoktól iszonyodik, szóval ez az egy kizárva,de nem is ezt szeretnék.

Ebből a sztoriból viszont nem derül ki az, hogy mi az oka a tiltásnak, mert most ez birtoklási erő mutogatás vagy más oka van, a nő meg elfogadta ezt így, hát ő dolga, lehet meghunyászkodva is élni.

2022. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

13: miert, vaganykodjak mint sok no hogy "magamnak akarok tetszeni, nem a ferjemnek" aztan legyek meglepodve hogy mas noket nezeget? Ennel tobb eszem van😄 mellesleg o is kikerte mindig a velemenyemet a tetovalasaival, hajaval, ruhaival kapcsolatban😉

Ti nyugodtan oltozzetek ahogy akartok, en figyelembe veszem mit mond a ferjem es szerintem fontosabb az osszhang egy hazzasagban mint az hogy megcsinaltatok e csakazert is egy tetovalast🥰🙏🏼

2022. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, fontos hogy megbeszeljetek dolgokat, es ne egyik naprol a masikra told le nullassal a derekig ero hajad mondjuk. De a kerdesben szereplo ferj konkretan megtiltotta a felesegnek az adott dolgot, ez remelhetoleg neked sem ferne bele
2022. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Pont az egy kapcsolat lényege,hogy sokmindenben hasonlóan

gondolkodtok.Tehát ha valaki tetoválást akar, a párja meg attól

irtózik,már egy rossz kapcsolatról beszélünk,mert tök távoli egymástól

a világnézetük.Amúgy meg normális felnőtt kapcsolatban nincs tiltás,

nem babazsúr ez...

2022. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
17: mert ne ferne bele? Szerintem az a normalis ha a ferfiba fonok egy csaladban.. ameddig nem el vele vissza
2022. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
86%
#19 menjunk vissza a sotet kozepkorba…
2022. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!