Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szeretnèl egy tetoválást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnèl egy tetoválást de a fèrjed/felesèg aztmonja hogy nem csináltathatsz tetoválást mit tennèl?

Figyelt kérdés

Egy ismerős házaspárnál áll fent ez, a felesèg szeretne egy kb kètszáz forintos èrme nagyságút a csuklójára, a fèrje meg kijelentette hogy nem csináltathatja meg. Ráparancsolt kb mint egy gyerekre. A nő meg beletörődött hogy nem mert a fèrjecskèm megtiltotta.


Te mit tennèl egy ilyen esetben, beletörődnèl vagy csak azèrt is megcsináltatnád?



2022. márc. 12. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nincs tetoválásom, de ha akarnék, lenne. Tőlem ő is annyit csináltat, amennyit akar.
2022. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem törődnék bele, senki nem parancsolhatna, elmúltam 18 és nem a szülőm. Ha emiatt el akarna válni, nem is szeret.
2022. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Nem érdekel, hogy nem leszek népszerű.


Nemtetszést kifejezni egy dolog. Ha effektíve ráparancsolunk a másikra, hogy ezt vagy azt tegyen vagy ne tegyen, az meg undorító.


Volt pár éve egy kérdés ebben a témában. Ott is elmondtam, elmondom most is: Normális felnőtt emberek vagyunk. Mindent meg lehet normális hangnemben beszélni. Mindenre van olyan megoldás, ami mindkét félnek okés. Nem azért, mert "behódolok", vagy a másik dolog, a "csaaakazértis". Nem! Abban hiszek, hogy a másik véleménye bár fontos - de a saját testemet érintő döntésekben ÉN hozom meg a döntést. Ugyanúgy igaz ez mindenkori páromra is. Ha valami nem tetszik, nem fogom a véleményemet véka alá rejteni - megtiltani dolgokat nincsen jogom.


Az esetetekben, kérdező ez a kapcsolat BETEG. De nem ez a betegség, hanem ez mindössze a tünet. A férfi nagyon durván birtokló, és nem nagyon kezeli egyenrangú társként a feleségét.

2022. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

A sztoridban a nőnek láthatóan erre van igénye és megfelel neki, vélhetően nem véletlenül ment feleségül olyan férfihoz, aki rendre utasítja, ha neki nem tetsző dolgot tesz. Ha nekik ez a felállás jó, egészségükre, én nem ítélem el ezt.


A tiltást én nem tűrném, de számítana a férjem véleménye ilyen dolgokban. Ha megindokolná, fontolóra venném az érveit, mert bízom az értékítéletében, azt is el tudom képzelni, hogy le tudna beszélni a tetoválásról. Ebben persze az is közrejátszik, hogy ez alapból olyan dolog, amire sosem vágytam igazán. Egy olyan dologgal kapcsolatban, ami iránt elkötelezett vagyok, nyilván kisebb hangsúlyt kapna a véleménye.

2022. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csakazért is opciót vàlasztanàm..
2022. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
5: És ebben az esetben sajnos adekvát lenne.
2022. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Gondolkodás nélkül kidobnám. Azt tenném.
2022. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon "nem engedné" kidobnám.
2022. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Sose lennék olyan emberrel aki azt képzeli hogy bármit megtilthat nekem. Ha akarnám a tetkót, megcsináltatnám, ha neki nem tetszik, elhúzhat a ...csába.

Egyébként én szeretnék tetkót de nem csináltatok mert sajnos nem bírom a fájdalmat.

2022. márc. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném és megkérdezném ki a pöcsnek gondolja magát hogy megtilt nekem bármit? Ha akarok egy falloszt tetoválok a homlokomra, ahhoz se lenne sok köze.
2022. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!