Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden esetben elmondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben elmondjátok a férjeteknek, ha valamivel megbánt,és nem is veszi észre, esetleg reagáltok is rá?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csendben lenyugodtok.
2022. febr. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csendben lenyugszom, átgondolom mégegyszer a helyzetet. Ha még utána is úgy érzem hogy nem volt jogos, vagy hogy nem én értettem félre, akkor szólok neki hogy ez most nem esett jól. De nem büntetem azzal hogy nem szólok hozzá, vagy duzzogok.
2022. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenyugszom és elmondom a bajomat. Nem jó ezt tartogatni mert egyszer úgyis kirobban és akkor szemrehányás lesz belőle, az meg pont senkinek se hiányzik.
2022. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondom. Hogy rögtön vagy később, hogy higgadtan vagy ingerülten, változó.
2022. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

ilyenkor mindig nézz magadba, a történet nem tőle indul, ő csak egy visszatükrözödése az állapotodnak.

Nézz magadban, vizsgáld meg, lehet, hogy most érzékenyebb vagy, jöhetnek a hormonok és egyéb gyengitő hatások is amiért megbántodtál.

2022. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig elmondom, megbeszéljük. Alap, hogy ezeket meg kell beszélni.
2022. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!