Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjátok az aktuális párotoknak mindig,hogy hány alkalmitok volt?

Figyelt kérdés

Vagy csak a komolyat? Igazából olyan igazi randim se volt. 30éves vagyok

Vigyázok a szerelem dologgal


2020. nov. 14. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Vigyázol? Mire? Fosol a puncitól.
2020. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen,. Így korrekt
2020. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Persze, minden további nélkül. Nem titok. Volt 2 komoly 4 éves kapcsoaltom és olyan 13 laza vagy egyéjszakás vagy "nem jött össze végül" dolog.
2020. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Több alkalmim volt
2020. nov. 14. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Mai világban nem meglepő sem az alkalmi/nem jött össze komolyabbra dolog.
2020. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem venném zokon ha elmondanád és egyáltalán nem ítélkeznék feletted, de vannak sajnos olyanok akik csúnyán megaláznának emiatt téged.
2020. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
5# vagyok, igen, elmondanám, őszintén, aki szeretne nyitni felém komolyabbra el tudja nézni hogy előtte is volt élet, én is így állok a másikhoz.
2020. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Sosem kerult szoba, tudjuk a masikrol hogy elottunk is volt mas partner. De semmi koze sincs ahhoz, hogy megfordult mar bennem 30+ ferfi. De ki kerdezi meg a parjatol es milyen kontextusban, hogy “dragam, hany novel/ferfival voltal elottem?”😂

23/L

2020. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmim nekem egy sem volt, viszont: magamtól ilyesmiről nem kezdek el beszélni. Ezt firtatni meg általában azok szokták, akik vissza akarnak élni az információval. Ha soknak találják amit mondtál, akkor azzal fikáznak majd örökre, ha kevésnek találják, akkor meg hazugnak bélyegeznek és ugyanúgy elhordanak mindenféle olcsó lotyónak.

Tehát észrevételeim szerint normális emberek ezt nem igen szokták megkérdezni, neked meg jobb, ha nem hozod fel.

2020. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9#Ha nem tudják meg akkor azzal fikáznak majd, elméleteket találgatnak ki, vagy rosszabb estében”” leszel, tegyük fel, témába jön, mást mondasz, mit fog hinni?gondolni? Semmi jót, legalább tiszta a lelkiismeret ha megmondja/érdekli a másikat egyáltalán.

Ha pedig egy ... személyiség akkor is egy ótvar k- nak tartja azt is akinek tényleg nem volt életében férfi.

2020. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!