Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, Valentin napra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, Valentin napra egy szál rózsának vagy egy csokor rózsának örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

A kedvenc színben persze. És ha csokor akkor mekkora, hány szálas tetszik a legjobban?


Utoljára jópár éve vettem neki Valentin napra rózsát (amit amúgy szeret nagyon), akkor még nem voltunk házasok. Kicsit úgy érzem hogy egy szál rózsa olyan "tinédzseres" és házasemberként már nagyobb csokrot illene adni. De javítsatok ki, ha tévedek.


2022. febr. 11. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utálom a vágott virágot, legyen cserepes.
2022. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy doboz belga csokit jobban értékelnék.
2022. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, felesleges pénzkidobásnak tartom a virágot. Én a könyveket szeretem:) Egyébként Valentin napot nem tartunk csak az évfordulóinkat ünnepeljük.
2022. febr. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül a csokor mellett döntöttem. Nagyon örült neki
2022. febr. 14. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!