Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, Valentin napra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, Valentin napra egy szál rózsának vagy egy csokor rózsának örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

A kedvenc színben persze. És ha csokor akkor mekkora, hány szálas tetszik a legjobban?


Utoljára jópár éve vettem neki Valentin napra rózsát (amit amúgy szeret nagyon), akkor még nem voltunk házasok. Kicsit úgy érzem hogy egy szál rózsa olyan "tinédzseres" és házasemberként már nagyobb csokrot illene adni. De javítsatok ki, ha tévedek.


2022. febr. 11. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem ünnepeljük. Nekem a rózsaszín rózsa tetszik meg a sárga. Csokorban 😃 többel nem lősz mellé.
2022. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Csokor rózsa + bonbon 🤗
2022. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Vegyél neki egy szál rózsát, meg rendesen hajtsd meg az éjszaka. Vagy próbáld ki a Kamagrát tuti életében nem felejti el ezt a Valentin napot.
2022. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Rózsabox (vörös rózsa) + pezsgő.:)
2022. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha évek óta nem tetted, akkor most miért? Mit csináltál, amit jóvá kell tenni? És ő is ezt fogja gondolni...
2022. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 harebell ***** válasza:
100%
Nekem az egy szál virág jobban tetszik, de nincs baj egyikkel se, a gesztus a lényeg.
2022. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Az egy szál is nagyon szép ha szépen körbe van pakolva zölddel meg minden széppel. Nekem talán ez jobban tetszene mint a csokor.


A #5 pedig butaságokat ír...

2022. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy szál virág meg pl a kedvenc édességem. A rózsacsokorral sincs baj, de elég drágák ahhoz ogy pár nap után dobjam is ki. Sajnálom mindig mikor elhervad, akkor már inkább pl egy doboz Raffaello vagy valami.
2022. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maga a gesztus fontos, hogy a férjem gondolt rám. Így nekem mindegy, hogy egy szál rózsa, vagy egy csokor. Mindkettőnek egyformán örülök.


Azt meg innen üzenem a fiúkáknak, hogy ha csak Valentin napon tudna rendesen megdugni, azt is csak potencianövelővel, akkor nem lenne a férjem. 😉

2022. febr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csokor. Egy szállal mit kezdjen az ember? Egy vázában tök esetlenül néz ki. Egy szál virág az olyan jelképes dolog. Nem valódi ajándék, csak gesztus. De nekem nem kell jelkép, én tudom, hogy szeret a férjem. Nekem csokor sem kell, szerintem a Valentin-nap egy baromság. De ha már mindenképp adni szeretne valamit a férjem, akkor azzal lehessen is kezdeni valamit, pl. vázába rakni az asztalra, hogy felvidítsa a szobát. Egy szál kórónak szerintem csak azért örül valaki, mert örül, hogy gondoltak rá egyáltalán.
2022. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!