Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden gazdag férj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gazdag férj ilyen?

Figyelt kérdés
Nem várja el, hogy dolgozz, sőt nem is szívesen látna szar melóhelyen gürizni, de mivel nem ér rá a háztartásnak örül ha megcsinálom. De azt se várja el. Normális ez? Férjem ilyen, meg ahogy látom munkatársai is.
2022. febr. 1. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs és nem is lesz.
2022. febr. 1. 20:19
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Csak a papucsok.
2022. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát, amelyik szereti a céltalan, unalmas nőket, az biztos.
2022. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben igen🙂
2022. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Lepontozhattok, de most oszinten, mi a szarert kene eltartania a parjat egy gazdag ferfinek, amikor elvileg nemi egyenloseg van (vagy annak kene lennie). En jol keresek, eltarthatnek gond nelkul magam mellett meg egy embert, meg egy gyereket is, de ha en dolgozok, akkor dolgozzon a masik fel is. Francnak se lenne kedve olyan nohoz aki csak vergodik. Nem gond ha kevesebbet keres, de az mar igen ha azt hiszi, hogy a ket szep szemeert neki jar az, hogy eltartsak es annyibol all az elete, hogy fossa instara a kepeket az unalmas napjairol, bevasarlasairol, amiket en penzelek.


Hatalmas gyokernek kell lennie egy ferfinek hogy ez neki oke legyen. Mondjuk ha olyan szintu gazdagsagrol beszelunk, hogy melletted mast is tarthat es nem vagy neki fontos, akkor ertheto. Egy ilyen arab sheikh kaliberu ferfinel megertenem, de gondolom attól nagyon messze van a ferjed.

2022. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom egyébként, de hozzá képest nagyon minimálisat.
2022. febr. 1. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet ismerek de legtobb mellett azert dolgozik a pàrja valami himi humi kis munkat.
2022. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem minden gazdag férfi nagyvonalú. Ez egy jellemvonas. Én is találkoztam már olyannal aki egy fillért is sajnalt. Meg egy kávéra sem hívott meg. Mással tortent: középkorú nő, gazdag Ausztriában dolgozó idősebb férfi. A hölgy azt hitte majd a tenyerén hordozza. Csak a lakásán voltak. Ha nevnap ilyesmi volt a pasitol egy virtuális koszontesre tellett. Tehát nem minden gazdag akarja megúsztam amije van.
2022. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyik véglet se jó. Nem jó a szarrágó se, de az se, aki olyan anyagi függőségbe hoz, hogy ha elhagyna, gyakorlatilag éhen halnál.


Amúgy a házimunka felér egy főállással, különösen egy családi házban.

2022. febr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van bevételem egyébként vállalkozasból, szóval ilyen gond nem lesz.
2022. febr. 2. 03:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!