Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi vihet rá arra egy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vihet rá arra egy értelmes, felnőtt férfit, hogy visszamenjen a hűtlen feleségéhez?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak, ha egy teljesen értelmes, jóképű férfi ahelyett, hogy továbblépne, visszamegy a feleségéhez, aki hetekig csalta és kidobta őt?
2022. febr. 1. 13:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerelmes és naiv. Nekem is volt ilyen kollégám. A csaj szép volt, 15 évvel fiatalabb. 2 gyerek. Először csak a messengeren talált flörtöket a férj. A nő állította, hogy nem is találkoztak. Eljártak párterápiára, aztán kiderült, hogy mégis találkoznak. Szétmentek, a pasi teljesen padlón volt. Próbált ismerkedni, de mindegyik próbálkozása kudarc volt, szerintem a nők érezték, hogy ő még nem dolgozta fel a házassága végét. Aztán hallottam, hogy kibékültek, a gyerekek miatt. Mondta is nekem a srác:

-Tudom mit gondolsz, de ne mondj semmit. Nem csinál ilyet többet, járunk párterápiára.

-Sajnálom, de csak kimondom, múltkor is jártatok, akkor sem segített.

Sajnos kiderült a csaj továbbra is csinálja, de addigra már annyira megutálták egymást, hogy a srác boldogan elengedte. Azt mondta, hogy a gyerekek miatt meg kellett próbálni még egyszer. Szerintem meg miatta kellett, mert még annyira szerelmes volt abba a nőbe. Aztán szépen fokozatosan kiábrándult belőle.

2022. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg nincs önbizalma.

Kiszolgáltatottnak érzi magát a nőnek.

Jól tudja manipulálni a nő a markában tartja nem ereszti biztonsági tartalék.

Erről megint egy gyenge akaratú férfi tehet

A legszebb újra bármikor megteszi a nő hogy megcsalja őt tudja ezt a férfi is de hitegeti magát hogy nem fog megtörténni.

2022. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
78%
Rájön hogy a ribi se jobb egy fokkal se,sőt.
2022. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
69%
Varázs Pi*a
2022. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
82%
Mert benne lássa a jövőt. Vele tudja elképzelni .Nem más nővel .Mert szereti a hibájával együtt és ez fordítva is igy van.Ha szeretünk valakit akkor arra keresünk okot hogy miért őt válasszuk .
2022. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%
Eleinte tökèletesnek látod a másikat aztán meginog egy 3.fel végett és csak akkor maradnak együtt a kètfèl ha mindketten tesznek erőfeszítéseket .De mondjuk a manipuláció is jó példa .Kedves kérdező csak találgatni tudunk hogy miért marad vele ismerni kell a nőt és a pasit is .De sok opció lehet .
2022. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 NTBS ***** válasza:
50%
Pénzügyi, érzelmi, egyéb okok vagy ezek keveréke.
2022. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Az, hogy hülye és igénytelen is.
2022. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor egy csalódott szerető tesz fel kérdést.:-)))
2022. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
A legtobb ferfi papucs
2022. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!