Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szerelem tényleg a huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg a huszonéveseknek való? Harminc felett már csak az anyagi helyzetèt nézzr a másik, meg hogy akar-e családot?

Figyelt kérdés
Nem egy “boomer” rokon mondta, hogy a szerelem 30 felett luxus, ott már csak azt kell nézni, hogy kijöttök-e, hogy mennyi pénze van, mennyire házias, és akar a gyereket.
2022. jan. 28. 12:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
67%

A rokonodnak igaza van. Fel kell nőni!


- Hiába 186 centi és kockás hasú a Tomi, ha őr a Lidl-ben.

- Hiába szuper dögös a Kati, ha nem akar gyereket, és nokedlit sem tud szaggatni.

- Hiába ...

2022. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
75%
11 👏
2022. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
50%

Na és hova tűnik az a hejde nagy szerelem idővel? Mert milyen jó is azt kifelé reklámozni, meg tele kürtölni a fél világot hogy mekkora nagy a szerelem. Na de mi az hogy szerelem? Nem több az mint hogy piszkosul tetszik külsőre, imádnád ha 0-24-ben dughatnál vele. Kb. ennyi. Mert amikor jönnek a problémák meg a melós dolgok, olyan hamar véget is ér ez a felhőtlen románc. Az elváltak 95%-a is azt mondta hogy milyen szerelmes, az ő pasija/nője a világ közepe, nála jobb, szebb, okosabb, érzelmesebb, értelmesebb nincs is a világon. A szerelem csak egy káprázat. Önmagadnak teremted.


Én is ilyen voltam, ma meg azon töprengek hogy felakasszam magam, kiugorjak a tizedikről, esetleg 160-nal fának hajtsak, vagy vonat elé vessem magam. A poén hogy ez nem vicc. A nagy szerelem ide vezet, főleg ha még meg is házasodtál. A nagy szerelem úgy át tud vágni, úgy tönkre tud tenni hogy észre sem veszed! Nekem a kötél eddig a legszimpatikusabb. Ki melyikre szavaz? Mármint hogy én melyiket válasszam.

2022. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
50%

48/N

Szerelmes vagyok a szeretőmbe, de nagyon-nagyon.

Nem érdekel, mennyit keres, mennyire házias és mennyi pénze van.

Ezek csak hab a tortán.

Megőrülök érte.

2022. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
29%
14. Irigylem azt a pasast. Én sosem voltam szeretve, pedig nem egy kapcsolatom volt, ma meg már házas vagyok. Ha felajánlanék egy szemtelenül magas összeget, azért szerinted lenne nő aki eljátsszaná hogy szeret? Mondjuk egy évig? Át kell élnem, még akkor is ha kamu. Egyszerűen beledöglöm már a szó legszorosabb értelmében. Nem vagyok ronda és taszító semmilyen szinten.
2022. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Eztnem lehet eljátszani! 😄
2022. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet pénzen megvenni, aszerelmet.😄
2022. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%

14,16,17 vagyok.


15-os, értékelem az őszinteséged, hogy azt mondtad, irigyled azt a pasast...

Köszi.

2022. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
50%

18. vagyok.

Te vagy az a pasi, akit nem szeret a felesege, ugye?...


Oleljetek at a nejeddel egymast napi tobbszor,akkor is, hanem szereted.

Es figyeldmeg,lesz- e benned es benne valtozas 1 ho elteltével!

Csak öleles. Mast nem kell csinalni.

En ezt javasolnam.


Vagy ulj le vele szemben egy szekre es nezd az arcat 20 percig!

Probald csak ki!

Es mond neki, hogy szep a szeme!


Egy probat megér.

2022. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
29%

Nem szerelmet mondtam! Nekem elég ha kedves lenne velem. Néha megdícsérne. Ennyi. Ugyanis velem még ilyen sosem történt, át szeretném élni. Hétszámjegyű összeggel sem működne? Mondjuk ha ötössel kezdődik? Tényleg csak kérdezem! Nem prostira gondolok, hanem csak egy eljátszott szerepre, hogy hetente egyszer találkoznánk. Néha telefonon beszélnénk. Nem várok el őszinte érzéseket, mert nekem még egy szimpla kedves mondta is jól esne.


Csak hogy értsd. Ha elutazom a munkám miatt egy hétre, akkor engem senki sem keres. Holott van feleségem. Jól esne ha csak azt megkérdezné hogy élsz-e még. Én nem 30 fajta szexpozícióra gondoltam mindenféle aberrált baromsággal. Ugyanis nekem otthon le van tiltva a szex. Nekem egy szimpla szex is elég lenne. Szóval csak ilyenek. Nem vagyok hajléktalan, aránylag jól össze vagyok rakva, régen pilótaként dolgoztam, ami azért megkövetelt némi kiemelkedő tulajdonságokat.

2022. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!