Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó lenne ha az iskolákban,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ha az iskolákban,a nők (lányok) megtanulnának főzni,varrni,kötni,vasalni,stb? A férfiak (fiúk) meg szerelni,fúrógépet használni,bútort összerakni. Sokat segítene a későbbi párkeresésben. Mindenki értékeli a hozzáértést.

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 19:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a jó, ha ezeket mindenkinek megtanítanák, nem ilyen hímsoviniszta módszerrel "a férfiaknak a "férfias", a nőknek meg a "nőies" dolgokat".
2022. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

mindkét nemnek mind a kettő

de egyébként az az érdekes, hogy nálunk csak a férfi rész volt megtanítva, de az az egész osztálynak (15-20 éve).

határozottan hasznos volt.

2022. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne, ha ilyeneket is tanítanának az iskolában, és nem csak a papucsállatkák szaporodását, meg a szivacsok felépítését tanítanák. Ezeknek legalább tényleg van gyakorlati hasznuk, amit az életben tudsz utána hasznosítani. Én tizenéves koromban soha semmit nem főztem, nem tanították se otthon, se az iskolában. Huszonéves koromban is nagyon ritkán főztem, alapból nagyon féltem a tüzet is meggyújtani a gáztűzhelyen. Aztán az évtizedek alatt megtanultam 1-2 dolgot magamtól sütni-főzni, de most se vagyok egy konyhatündér. A mostani generációnak már jobb, mert interneten, YT-on van fent mindenféle DIY házi praktika a főzőcskétől kezdve a tapétázásig.
2022. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!