Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó lenne ha az iskolákban,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ha az iskolákban,a nők (lányok) megtanulnának főzni,varrni,kötni,vasalni,stb? A férfiak (fiúk) meg szerelni,fúrógépet használni,bútort összerakni. Sokat segítene a későbbi párkeresésben. Mindenki értékeli a hozzáértést.

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 19:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges. Aki akarja megtanulja magától.
2022. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hasznos lenne, de abban a formában hogy mindkét nem tanuljon mindkettőt (bár a kötés szerintem elhanyagolható). Ugyanis lesz olyan hogy a pasinak magára kell főznie, és olyan is hogy a nőnek egyedül kell pl kisebb bútort összerakni.
2022. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfi majd éhen hal a koszos lakásban, gyűrött ruhában, ha nincs a közelében nő? A nő meg meg legyen lőve, ha kereket kell cserélni, vagy fel kell fúrni egy polcot? Mindkét nemnek szüksége van mindkét csoportba sorolt készségekre. Durván szexista lenne ezeknek a korlátozása. Amúgy a kötést tényleg minek? Max hobbi amúgy is.
2022. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon örülnék, ha lányként megtanítottak volna csapot szerelni, mert kénytelen leszek nekiállni, de a youtube videoban is valami fura szerszámmal sikerült csak a pasinak nagy nehezen lecsavarni az egyik részt.
2022. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
Enekora,hittan,irodalom helyett jo lenne,ha mindket nem fozni ,viz gaz futes szerelest,burkolast ,festest tanulna meg forrasztopakaval megjavitana dolgokat!!!
2022. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

Jó lenne, ha az iskolában a gyerekeket tanítanák főzni, mosogatni, mosni, szerelni, fúrni nemtől függetlenül. Nem látom azt a tényezőt, ami ezt nemtől függővé teszi.

Máskülönben meg valóban a legjobb ezt a családban megtanulni, elsősorban ott van ennek a helye szerintem. Az iskolában csak egy fajta kiegészítés lenne.

A felsoroltak pedig valóban nem túl korszerű példák, kötni, komolyabban varrni nem éri meg, a ruhák olyan anyagokból készülnek, hogy sokat vasalni sem érdemes már (ha már itt tartunk, a mi háztartásunkban a férfiingek azok, amiket gyakrabban vasalni kell, szóval ez alapján ezt inkább a fiúknak kellene megtanítani). A bútorok tekintetében sokfajta megközelítés van, de készíteni ilyen anyagárak mellett azt sem éri meg, az ikeás bútorokat meg egy majom is össze tudja rakni.

2022. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam megtanítani a fiamat szerelni. Már egy csavarhúzóval tud ön és közveszélyes lenni. Komolyabb szerszámmal nincs is értelme próbálkozni.

Tudomásul vettem hogy ez nem az ő világa.

2022. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nekünk még kötelező volt, hülye szexista szr, azóta sem tudok varrni vagy kötni de a mosdócsaptelepet bármikor szétszerelem.
2022. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenki tanulja azt, ami őt érdekli, nemtől függetlenül. Nem szabad ósdi nemi szerepek szerint kategorizálni mit tanulhat egy lány, és mit egy fiú.
2022. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért is van szétbontva nemek szerint? Nekem lányaim vannak, az anyjuk főzni vasalni stb tanítgatja őket, viszont a nagyobbik (15) tud bánni a barkácsgépekkel, rajzról bármit összerak, sőt még egy váltókapcsolót is fel tud rakni.
2022. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!