Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbízhatatlan a férjem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatatlan a férjem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lassan 7 éve élek együtt a férjemmel. Próbálok lenyegretörő lenni..szóval aláírtunk anno csókot és még van 3 év a 2 babára..de ő azóta 1 et sem akar csak én.Mindig én emlegettem,ő egyszersem..ha szóba hozom terel és ideges lesz..vagy néha megnyugtat 1-2 szánalmas mondattal,hogy úgy tűnjön minta persze őnis szeretne,de most ezért még azért nem..sokáig 1 munkahelyen dolgoztunk..amikor 2 éve műtöttek én itthon feküdtem betegen alig hívott fel..a munkatársaim viszont szóltak neke.,hogy rendszeresen odamegy 3gy csajhoz..tudom ez kicsit fura,de kértem csináljanak képet ,hogy elhagyjem vagy csak lássm az arcát..amit láttam is..vörös szégyenlős fejjel vigyorgott egy csajra akiről köztudott volt,hogy könnyen kapható..szóval engem pedig szépen hanyagolt minden szánalmas kifogással..aztán amikor kérdőre vontam rettenetes felázadt és dühös volt..ha vmi nem inge miért veszi magára..aztán be is vallotta,hogy igen sokat mászkált oda még azzal is foglalkozott,hogy szegény csajnak milyen a keze ..ki volt pattogva a munkától..ahhoz képest engem napi 1x hívott fel itthon műtét után kb 20 másodpercre..ok akkor kibékültem vele nem csináltam belőle ügyet..de most külön helyen dolgozom..tőle sokkal messzebb..apukám haldoklik és megint azt hallom vissza h.egy csajjal látják vigyorogni a melóhelyen sokszor..én pedig mintha csak házvezető nő lennék..el kéri a havi rezsipénz felét és főzzek illetve.szexeljek vele ha olyanja van..most pedig kapott bennt ezzel a csajjal poénból egy szexuális célzást amit nekem el is mesélt és neki ez poénos..szóval nem tudom rákéedezzek e vagy ne mert neki fog feljebb állni megint..tudom lehet buta vagyok,de azért tudjuk,hogy általában minden hasonló dolgokkal kezdődik a férjem pedig nem igazán erősít meg a szeretetéről és hogy fontos lennék neki én viszont szeretem..
2022. jan. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?

Ebbe a házasságba egy gyereket se vállalj, nem hogy kettőt.

Ingatlant is vettetek, vagy csak a csok-ot kértétek? Mindenesetre én a helyedben felkeresnék egy ügyvédet, hogy mire számítsak válás esetén.

2022. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért tartom óriási balkövésnek a CSOK-ot. Tudom, régen is volt hasonló támogatás, de akkor azért a kapcsolatok is másként alakultak. Most meg, szar kapcsolatba bevállalnak az emberek pénzért 2-3 gyereket, hadd nőjenek fel jobb esetben csonka családban, rosszabb esetben mérgező légkörben. Kérdező, ebbe a k,apcsolatba egyetlen gyerek sem való.
2022. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Aki arra se veszi a fáradságot, hogy ott legyen veled amikor beteg vagy illetve amikor családodban gond van akkor az nem igazi társ és csak időd rabolja el egy jobb élettől.
2022. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a penz,tamogatas amiert egy olyen alaknak gyereket szulnek! Normalis vagy?!
2022. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És ő nem tudja, hogy a csokért aláírtátok, hogy lesz gyerek? Hogy tervezi visszafizetni!
2022. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye mindketten tudjátok, hogy igen komoly anyagi következményei lesznek annak, hogyha a betervezett 2 gyerek nem lesz meg? Mindenesetre szerintem is ilyen szituációban én sem vállalnék gyereket, inkább eladnám a házat és különmegyek a férjemtől. Ez undorító.
2022. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!