Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, ha házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha házaspárok be vannak egymásnak állítva eeszt-ben és látják egymás orvosi dokumentumait vagy mennyire beteges, felesleges, túlzás? Miért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 05:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#15: Nem, de a reagálásodból is látszik, hogy ez semmi más, csak kontrollmánia. Az orvosoknak nem kell, ők látják ami ott van, neked meg elmondja a házastársad. Ha nem, és háta mögött kell kikutakodnod, akkor nálatok van a baj.
2022. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem határozottan jó(meg emiatt a páromnak is), ha látom az eü dokumentumait. Eü-s vagyok én is, több családtagom is ergo, ha kérdése, kételye van nem a dokit kell zaklatnia. Esetleg én észreveszek olyat, amit ő laikus szemmel nem.
2022. jan. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

ha annyi esze lett volna, hogy vezetés közben eesz-t olvasgat...nyugtatgassad csak magad, hogy ez valós kifogás, hogy ezért nem kellett neki az eeszt, mert nem bírta volna ki a nagy aggódásában, hogy ne várja meg az értesítő mailt arról, hogy új adat van, hanem nézegeti önmagától "10 percenként" vezetés alatt,hogy lett-e valami kiírva...ha érdekelte volna, tudta volna, hogy mi van, a lány is tudja ezt, ezért se tartotta annyira fontosnak, hogy egy ilyen nemtörődöm jelentéktelen személyt felhívjon és beszálmoljon neki, hogy mi van az apjával, hisz ugyse érdekli, majd ráér megbeszélni, ha nagyon muszáj, adddig elhallgatják előle az infókat... a telefonálgatás régi szokás, elavult ( ezt a kórházban mondták, hogy csak egy bizonyos réteg telefonálgat, a legtöbb betegük hozzátartozói képben vannak az eeszt-ről, aki meg nem, annak előzőleg nem volt olyan fontos, hogy beállítsa és akkor kezd el kapkodni, hogy jajdejólenne, ha lenne infó, pedig pont erre is találták ki...)


összehasonlítom az én történetemmel és becsengetek az összes szomszédhoz, hogy adjon eesz-t jogot nekem, mert a múltkor milyen jó lett volna, ha tudjuk az egyedülálló szomszéd bácsiról, hogy mi van vele odabent ( ezért is irtam a szomszéd példát) ( azóta amúgy lett tőle szükség esetére)

2022. jan. 20. 08:43
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ritka arrogáns a stílusod! Én se adnék jogosultságot arra,hogy az eeszt-ben bogarássz :)
2022. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!