Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, ha házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha házaspárok be vannak egymásnak állítva eeszt-ben és látják egymás orvosi dokumentumait vagy mennyire beteges, felesleges, túlzás? Miért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 05:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a párom pszichológiai elemzését, és a hormonvizsgálatáról kiállított papírjait. Tudni akartam, hogy mi a probléma, illetve kíváncsi is voltam, igen.


Még ő nézett hülyének, amikor megkérdeztem, hogy szabad-e ("Miért ne olvashatnád el??")

2022. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

Tudom, furcsának tűnik, de én nem szeretném ha a párom látná a leleteimet, főleg előttem.Nem azért mert bármit titkolnék, de szeretném én eldönteni,hogy mondjuk az orvossal történt konzultáció után mondom-e el a továbbiakat, és nem hagyom,hogy bármin aggódjon, félremagyarázzon addig, amíg ez nincs meg. Hozzáteszem: magamból indulok ki. Megnézek egy CT eredményt, ami totál latinszavas.Elkezdek meditálni, fordítani, rögtön temetem magam. Aztán beszélek az orvossal aki megnyugtat.

Ez csak egy példa, de a lényeg az,hogy én szeretném eldönteni mikor és mit közlök.

Ha olyan helyzetbe kerülök amikor szükséges lenne,hogy tudjam, az eredményt, de pl kórházban fekszek,nincs net elérésem/lehetőségem, még mindig megmondhatom a hozzáférési jelszavakat ha akarom.

2022. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van a párodnak. Hihetetlen, hogy egyesek a párjuknak egy csepp privát szférát sem hagynak mindenféle indokokra hivatkozva. Nem kell neked a lelet, meg vinni sehova. AZ orvos látják, amit látniuk kell.
2022. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%
#13 félsz, hogy meglátja a nemi betegség leleteidet, amit a megcsalás során szedtél össze?
2022. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem a 13-as vagyok, a 12-es, de én se tartom totál egyértelműnek - ahogy írtam is- azt,hogy egymás orvosi leleteit lássuk. Hogy privát szféra meghagyása miatt, vagy bármi egyéb okból, de miért is lenne ez olyan törvényszerű? Ettől függetlenül én beavathatom a párom abba, akkor és ahogy szeretném.

Egyik ismerősöm - középkorú- kórházba került. Sorra készültek az eredményei, a lánya látta az EESZT-ben. A felesége viszont nem. És ez nem is volt akkora baj, amputálták a lábát a férjének. Elég volt ezt akkor megtudnia amikor az összes vizsgálat után adtak az orvosok 5 percet a beavatkozáshoz történő hozzájárulásra.

2022. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Elég volt akkor megtudnia, semmi köze hozzá, nem rá tartozik... Kb mint a szomszéd.Talán nem is érdekelte, ha érdekelte volna, tudna róla... pld beállította volna az eesz-t vagy felhívja őt vagy a lányát vagy az orvost de csak akkor tudta meg, mikor akárki más idegen is, mert nem izgatta, hogy mi a helyzet, pont letojta. A férje ehhez mit szólhatott, hogy akár meg is halhat, a nőjét nem izgatja, úgyis szólnak neki valamikor ha ráérnek és épp eszükbe jut..

Vagy fordítva, a férj gondolta úgy, hogy a nőnek semmi köze az ügyeihez? De utána az ápolgatást elvárta?


Nálunk abból a szituból jött a téma, hogy : kórház, intenzív... de az orvos elérhetetlen.... Na, itt jó lett volna, ha rálátunk... De helyette azt kaptuk, hogy amatőrök vagyunk és nemtörődömök, ezért nem érdekelt minket és nem volt így beállítva, hogy lássuk folyamatában, hogy mik történnek odabent.

2022. jan. 19. 11:54
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt nem értem, mit kellene ezen titkolni. Nekem alap, hogy a párom tud ezekről a dolgokról.
2022. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16-osnak,15-ös válaszoló vagyok. Vádolod a feleséget,pedig írod a magad történetét amit fordíts le arra is amit énírtam. A feleség halálra aggódta magát,természetes le se tette a kezéből a telefont,de orvost nem ért el. Képzeld,közel 100 kmt vezetett a kórházhoz ahol a férje volt,csomagot/ruhaneműt kellett vinnie. Amiről írok 3! nap történése,tehát ideje sem lett volna arra,hogy esetleg mással vigasztalódjon. 30! éve vannak együtt. A betegség/baj cukorbetegségből indult,seb keletkezett ami a mai covidos eü ellátás mellett kilincseléssel sem kapott megfelelő ellátást. Ragozd csak,nyugtasd magad és vádolj mást. Én úgy érzem,hogy nagyon jó volt az,hogy a feleség mondjuk vezetés közben nem a férje latin ct eredményét bogarászta. Természetesen a 3 nap alatt orvossal is sikerült beszélni aki összefoglalta a lényeget. Ki így,ki úgy dönt,de bárhogy,egyik sem jelenti azt,hogy jobban,vagy kevésbé aggódunk a hozzátartozónkért.
2022. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért más az, amikor valaki minden nap kényszeres módon benéz az eeszt-be, hogy vajon a párja titokban járt-e orvosnál és más, ha simán csak tudják egymás bejelentkezési adatait és csak akkor néznek bele a másik dokumentációjába, amikor az megkéri őket, hogy "légyszi nézd már meg, hogy fent van-e már a labor eredményem, ha már épp ott ülsz a gép előtt". Kb. ugyanaz a téma, mint az, hogy hiába mondta el a párom a mobilja feloldó kódját, a külön engedélye vagy felhatalmazása nélkül nem fogok hozzányúlni a továbbiakban sem.
2022. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mindenről be tudok nézni az eeszt-be. Ha tehetetlenül fekszek pedig megkérni se tudok senkit.
2022. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!