Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság a házasság: “láncra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a házasság: “láncra vert kutyaság”?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen a véleménye a házasságról arról mi a véleményetek?

#házisárkány #Láncra vert kutya #Láncra vert férfi
2021. nov. 29. 21:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
83%

És mégis miért áll a nő érdekében?

Meg mi az, hogy a férfi csak belemegy?

Láttam nem egy pasit könyörögni a nőnek, hogy menjen hozzá feleségül.

2021. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
70%
AMúgy kérdező, titpikus esete vagy annak, hogy valamit nem kapsz meg, nem jön össze a nő, senki nem akar hozzád menni, és most gyártod az elméletet magadat győzködve, hogy ez neked miért jobb.
2021. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
11. A pin@ért való letérdelést ne tekintsük már korrektnek. Nyilvánvaló hogy azok a férfiak üzletet kötöttek van fix p*nci, cserébe csicskás lesznek. De ennek a szerelemhez kevés köze van. Max a nők olyan naivak hogy elhiszik a pasinak hogy a két szép szemért vannak vele.
2021. nov. 29. 22:38
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
#13: üzletnek ezt csak akkor lehetne nevezni, ha mindkét fél végig hajszálpontosan tisztában lenne azzal, mi van a mérleg két serpenyőjében. De házasság esetén ez nincs így.
2021. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
53%
#13: Te orvosi eset vagy :D
2021. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy felfogod, de elmondom, mi miért házasodtunk össze. Úgy éreztük mindketten, hogy soha nem akarunk mással lenni, mert annyira jó és különleges a kapcsolatunk, amiért megéri dolgozni. Mindketten egyetértettünk abban, hogy bármilyen rossz helyzetbe kerülünk együtt, az jobb lesz, mint bármilyen jó valaki mással. 22 éve vagyunk házasok, 24 éve együtt és soha, egy percre sem fordult meg a fejünkben, hogy rossz döntést hoztunk volna. Még mindig fiatalok vagyunk (20 voltam az esküvőnkkor), ha most ismerkednénk meg, akkor is tudnánk, hogy ez a kapcsolat mindent felülír.


Csok, babaváró és minden egyéb finomság nélkül vállaltunk gyerekeket, vettük meg a házunkat és alakítottuk ki az életünket. Mindketten diplomás (neki 1, nekem 2) emberek vagyunk.

2021. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
22%
#16, "Mindketten egyetértettünk abban".... aztán nehogy legyen egy pofáraesés egyik napról a másikra....
2021. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
21%
A hazassag ferfikent ongyilkossag, nokent meg nincs mit vesziteni.
2021. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
34%

A mostani párommal en ugy látom neki a házasság valahol gondoskodás.


En vagyok jelenleg jóformán az egyetlen nő aki elviseli pl hogy drogozik, helyette figyelek rá, ill az egészségére (képes 3 napokat is nem aludni), jóformán én védem önmagátol és jobban törődöm vele mint ő saját magával.


Jelenleg el akar venni.



Exemnek státuszszimbólumnak kellettem volna házasságra. Mutatva azt hogy ő kell egy jó nőnek(szép csinos dekoratív vagyok), es komoly kapcsolatra képes férfi, nem egy lúzer. Neki valahogy a házasság ezt jelenti hogy ő stabil párkapcsolatot is képes felmutatni, ha kell, családot tartani is tud, ő a király.

2021. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
63%
*Csak épp leléptem tőle, szóval ez még nem jött neki össze..
2021. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!