Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyikünknek kellene változnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek kellene változnia?

Figyelt kérdés
Házasságunk fokozatosan megromlott különböző okok miatt. Nem volt szerencsés hogy neki 2 saját plusz 1 nevelt gyereke van előző feleségétől. Mindig az ő igényeik kerültek előtérbe ha kétesélyes volt a dolog, de a mostani probléma nem ez. A sok vitánk miatt lassacskán elmaradozik a szex, bevallom miattam. Már nem kívánom a férjem, inkább teher a közeledése hogy már megint azt akarja. Igazából nem is tudom melyikünk a hibásabb. Én azt érzem hiányzik a kedvessége, a beszélgetések, a cél nélküli, csak szeretetből való simogatások. Neki a szex hiányzik leginkább. Mára oda jutottunk hogy vagy vitatkozunk, vagy fekszünk egymás mellett tévézve, ő várja hogy legyen szex. Van olyan is hogy közeledik és rögtön a lényegre tér. Ez nekem rossz, hiányzik az udvarlás, vagy néha az hogy akkor is ölelgessen amikor nem akar semmit. Ez sosincs, ha átölel mindig akar valamit. Már mondtam neki hogy jobban vágynék rá ha úgy lenne mint az elején, kedveskedik, érezteti hogy szeret. Ő ellenben azt mondja én nem teljesítek, így nincs kedve ölelgetni sem meg beszélgetni sem. Ja igen, a gyerekeivel persze hosszas beszélgetéseket tud folytatni. Remélem nem írtam túlságosan hosszan, véleményetek érdekelne melyikünknek kellene változtatni a viselkedésén hogy talán még javítható legyen a házasságunk. Lassan 50 évesek leszünk és nincs közös gyerek.
2021. nov. 21. 12:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Összességében azt tanácsoljátok hogy én változtassak, vagy netán szakítsak.
2021. nov. 21. 17:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Változtatni csak te tudsz. Szakítani is.
2021. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettőtöknek. Vagy beszéljetek róla komolyan, hogy problémáitok vannak, és ezen túllendülni, hogy közösen keresitek a megoldást, vagy ha érzed magadban az erőt vedd kezedbe az irányítást, és tedd meg te az első lépést. Hangold rá magad a szexre, legyél nyitott arra, hogy közben jöjjön meg a kedved, utána szervezz olyan közös programot, amit te szeretnél, ahol minőségi időt töltötök együtt. Ismered a férjedet, biztos tudod azt is, hogy mi vezetheti rá arra, hogy úgy szeressen, ahogy az neked jó.
2021. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!