Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyikünknek illene megértőbbn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek illene megértőbbnek lenni kettőnk közül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Többször előfordult már hogy külön szobában szerettem volna aludni mert párom horkol plusz sokáig nézi a tévét. Mindkettő zavaró számomra mivel csak csendben tudok aludni. Mikor próbálnám megérteni vele hogy csak aludni mennék át látom rajta a nem tetszést. Sőt meg is jegyzi hogy úgy látszik nekem nem hiányzik a közelsége. És hogy ő mellettem tud jobban aludni mint egyedül.Vélemények érdekelnének melyikünknek van igaza ebben a kérdésben.
2019. okt. 14. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked. Ne nézze a tv-t vagy használjon fejhallgatot..
2019. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem használ.Szerinte ha elkezdünk valamit a tévében nézni akkor azt végig kellene.Ő nem tehet arról hogy én álmos lettem.
2019. okt. 14. 17:04
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, én 243 filmnek ismerem az elso 20 percét mert utána bealszom. :D
2019. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Neked. Megérthetnéd már végre, hogy rosszul választottál. De ha már igy van, beszéld meg vele, hogy a TV-t átviszitek a másik szobába (ami nem hálo!) és olyan hangerövel hallgassa ami téged nem zavar. Ha megunta szépen lábujhegyen osonjon be melléd. De csak akkor ha kigyogyitatta magát a horkolásbol!
2019. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő nem fogja a másik szobába átvinni a tévét mert alvás előtt kényelmesen paplanos ágyból szereti nézni.
2019. okt. 14. 17:24
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor aludjon egyedül.
2019. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De neki az esik jól ha velem alszik és hozzám bújik.Én sajnos minden zajra érintésre felébredek.Pár ébredés után nem tudok visszaaludni.Azt mondja ha valaki álmos akkor tud aludni.
2019. okt. 14. 17:29
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem egyenlő a skála. Neki a "jólesés" a tét, neked meg az, hogy egyáltalán kialudd magad. Bújjatok össze esténként akkor, és kapcsolja le a tévét, mikor te elalszol. Ha meg még tévézni akar, vonuljon a másik szobába (feltéve, hogy ott van TV). Mondjuk a horkolás így is probléma lenne. Az én szüleim külön aludtak már kezdetektől, mert hiába szeretik egymást, anyám úgy horkol, hogy a festmények leesnek a falról.


"Aki fáradt, tud aludni". Aki fáradt, az meg nem fog egy film befejezéséért fenn maradni még egy órát, eszerint ő sem igazán fáradt.

2019. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Már az összeköltözés előtt leszögeztem, hogy ahhoz, hogy ne legyen tv a hálószobában, ahhoz foggal körömmel ragaszkodom. Ha szeretne a párom mellettem filmet nézni laptopon vagy máson eszközön, akkor tegye fülhallgatóval. Én is úgy filmezek ha valamiért nem tudok aludni, ő pedig igen.


Ő szereti ha a tv háttérzaj, én meg kb sosem kapcsolom be, de hallgassa ha attól jobb neki, csak alvás időben legyen ennyivel tekintettel rám. Napközben nem érdekel.

2019. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ahogy értelmezem segítő válaszaitokat elszomorodom.Úgy tűnik párom eléggé önző ember amiért nem érti meg hogy nem tudok zajban aludni.Amiért nem próbál megoldást keresni rá.Az elég hogy neki jó így.
2019. okt. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!