Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyikünknek illene megértőbbn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek illene megértőbbnek lenni kettőnk közül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Többször előfordult már hogy külön szobában szerettem volna aludni mert párom horkol plusz sokáig nézi a tévét. Mindkettő zavaró számomra mivel csak csendben tudok aludni. Mikor próbálnám megérteni vele hogy csak aludni mennék át látom rajta a nem tetszést. Sőt meg is jegyzi hogy úgy látszik nekem nem hiányzik a közelsége. És hogy ő mellettem tud jobban aludni mint egyedül.Vélemények érdekelnének melyikünknek van igaza ebben a kérdésben.
2019. okt. 14. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Es le is irtad. Nezzetek (aludj azon ha tudsz) amit o szeretne es ha o is elalmodosodik, azert legyel ott kisparnanak/kiskiflinek mert neki az jo.

Siman kompromisszumra lehetne jutni,de NEKI igy tokeletes.

A ferjem fulessel nez laptopon filmet, mert nem mindig egyezik az izlesunk.


Ha elobb alszok el, nem zavar a horkolasa, ha viszont o punnyad be hamarabb, nem tudok elaludni az egzengesre, ilyenkor atmegyek a gyerek melle, nincs belole problema, az egesz csaladnak az az erdeke h mindenki kipihent legyen.

2019. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

az ember egeszsege es mentalis epsege MINDENNEL fontosabb, meg a parkapcsolatnal is!! Ezt nem artana mindenkinek felfogni.

Az alvas az szent dolog kellene hogy legyen. Annyira fontos a testnek az alvas, hogy frankon vallatni lehet azzal, ha az alvast megvonjak az embertol.

Ennek tudataban ulj le vele beszelni.


Itt nem arrol van szo, hogy kinek mi esik jol (neki az osszebujas) hanem arrol, hogy a testnek mire van szuksege!


15 eve elek boldog kapcsolatban es az alvas temat meg az elejen tisztaztuk.

Eleve nalunk 2 matrac van osszetolva, mert en ugy forgolodok, hogy reng az agy, ami ot mindig felebresztette. Lefekvesnel osszebujunk, mikor erezzuk hogy mindjart elalszunk, akkor mindenki visszamaszik a sajat helyere. Nincs a haloban se teve se laptop se semmi. A haloba aludni meg szeretkezni jarunk.


H.lye duma, hogy "nekem nem hiányzik a közelsége" amivel csak manipulalni akar. Ne hagyd magad mert idovel a kapcsolat mehet ra arra, ha az ember nem tudja magat rendesen kialudni.


Baratnom evekig kuzdott a ferje mellett, mert az a buta rogeszmeje volt, hogy a felesegnek a ferj mellett kell aludni, de a csavo izzadt mint a lo ezert egesz ejjel ment a klima, a csaj allandoan fagyoskodott. 1 matrac volt, a 130 kilos ferfi mikor megfordult a csaj azt hitte foldrenges van. Az agy kilaposodott kozepen es a csaj mindig begurult a pasi ala. Komolyan mi mar csak rohogtunk rajta hogy mennyire szanalmas, hogy nem kepes felfogni, hogy a hazassaga fog ramenni arra, hogy nem tudja magat kialudni. Ferj elutazott vmi csalad ugy miatt es a felesegnek volt egy egesz hete arra hogy kialudja magat es ez olyan szinten megvaltoztatta a felfogasat, hogy mikor ferjecske visszatert, azzal kezdte, hogy imadlak dragam mindennel jobban, de mostantol kulon alszunk. Es lass csodat, azota minden happy!

2019. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem.Tehát más férfi jóval figyelmesebb és megértőbb.Sokszor mondtam már neki vannak akik külön alszanak de azt mondja őt megnyugtatja a közelségem.Ő tud aludni.Meg is ért meg nem is.De mikor reggelente mondom mennyit fent voltam a horkolása miatt egyszer sem mondja aludj a másik szobában.Vagy ha már kb. ötödszörre ébredek fel a tévé zajára és összeveszünk akkor én vagyok az ideges és a hibás.Végül is szerintetek párom önző teljesen?
2019. okt. 14. 20:21
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Add nekem a pasidat, mellettem simán nézhetné a filmjeit, én imádok háttérzajra elaludni.
2019. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, önző. Mièrt, te minek neveznèd? Minden arról szól, hogy neki jó legyen.

-ő ágyból szeret tv-zni

-ő veled szeretne összebújva aludni,nem külön.

-ő nem akar fülhallgatót használni. Stb.

Ès az hol van, ami neked jobb lenne? Kompromisszum? Ami minden jól működő kapcsolat alapja? Sehol. Neki legyen jó, te meg le vagy tokba, sőt mèg le is vagy oltva, hogy az neked mièrt nem jó...

Állj már kicsit a sarkadra!

Ne hagyd magad manipulálni azzal, hogy csúnyán nèz rád, mert átmèsz aludni. Nèzzen. Ha látja, hogy nincs más választása, csak a kompromisszum, majd hajlik rá.

2019. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak csendben tudok elaludni. Legtöbbször kikapcsolja párom ilyenkor a tévét, és inkább nyomogatja a telefonját, vagy fülessel laptopozik.

Előfordult már, hogy "elege" lett, hogy mindig kikapcsoltatom vele a tévét, és elnyomásban van :D ilyenkor ráhúzom a fejemre a párnát. De sosem problémázunk ezen. Én neked adok igazat:)

2019. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem amikor megismerkedtünk,nem horgolt,aztán valami oknál fogva pár évre rá elkezdett horkolni....nem kicsit...hanem nagyon...egyáltalán nem tudtam mellette aludni,mert volt,hogy nem vett levegőt,és emiatt horkangatott is,amire én mindig felriadtam,ráadásul féltem,nehogy nagyobb baja legyen...aztán ő lekötözött a nappaliba aludni....jó pár hónapig kértem,menjen el dokihoz,nézesse még mi a baj...tojt a fejemre...aztán besokaltam,megkérdeztem,több hónapnyi különalvás után,mi a terve a kapcsolatunkkal...mert ez így nem állapot,és vagy elmegy megnézheti magát,v. ha ennyire nem számít a közös életünk,és ennyire semmibe vesz engem ,hogy ez engem zavar és kihatással van a kapcsolatunkat is akkor váljunk el...Kiderült a probléma,megműtette magát több mint 5éve és azóta sokkal jobb a dolog,nem mondom,hogy csendben van,de lehet mellette nyugodtan aludni,illetve ha mégis horkol,megbököm,elfordul és csend lesz :-)
2019. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összeköltöztünk mondtam hogy zszeretnék tv-t a hálószobába. Nem tudok tőle aludni, és nem is egészséges. Ennek már 20 éve és áldom érte az eszemet, merr ha elutazunk a szállodában mindig van tv. Nagyon zavaró.

Jelen esetben a párodnak kellene engednie, mert amit csinál az kb kínzás. Egy börtönben éjszaka többször felkeltenék a rabokat, kártérítést kspnának embertelen bánásmódért

2019. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!