Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti hogyan reagáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan reagáljátok le azt a szituációt, amikor elég egyértelmű szexuális utalásokat kaptok?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a nő bejön és mindenféle perverz vágyaitokra célozgat, amit még otthon sem kaptok meg. Tudjátok ezt kezelni vagy elgyengültök?
2021. nov. 15. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
És látod igazam lett 8-as.Mindenkinek mások a határai.
2021. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Aki olyan típus, az attól is legyengül, ha egy misszionáriust ajánlasz fel töksötétben. Legfeljebb egyből levágja, hogy minden értelemben lemész kutyába, csak hogy megkapd. Ki is használja.

Aki nem olyan típus, az meg csak elkönyveli, hogy lemennél érte kutyába, és vagy lenéz ezek után, vagy nem.

2021. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Beparázok.
2021. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13. Én is be vagyok.
2021. nov. 15. 20:49
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok ffi nem tudja azt magában kezelni, ahol egy nő kb "szolgalelkű".


Persze hogy csábítja őket bármilyen felkínálkozás is, van aki él vele, van aki köszöni de nem, viszont ez édeskevés bármi máshoz többhöz.

2021. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha random nő, akkor közölném ,hogy hagyja abba mert párom van és se megcsalni nem fogom, se elhagyni.


Ha munkatársa, ekkor először 4szm között mondanám neki a fenti sorokat, ha nem hagyja abba akkor szolnék a HR-nek/felettesemnek, hogy tüntessék el a közelemből.


Nem gyengülök el, mert egy nő a szexről beszél. Szerencsére már felnőttem pár éve és tudom, hogy csak a szex édeskevés egy egészséges kapcsolathoz, lehet akármilyen jó is az.

2021. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
És ki akar válni vagy szakítani? Szex miatt nyilván nem.
2021. nov. 15. 21:19
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

"szolnék a HR-nek/felettesemnek, hogy tüntessék el a közelemből"

De cuki, mi lenne, mi nők is a feletteshez rohannánk az ilyen beszólások miatt. Külön panasz nap kellene hozzá. 😃

2021. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt ilyen, egy kolléganő egyszer abszolút telibe talált pont így, ahogy leírtad. Elég egyértelműen ő tette az utalást, nem én provokáltam ki. Ennyiben maradt a dolog, nem lett belőle több. Lehet, kicsit beijedt, hogy mi lesz, ha komolyan veszem.
2021. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Elveszem feleségül...
2021. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!